کد خبر: 799164 A

مدیر شهرک صنعتی سبزوار مطرح کرد؛

مدیر شرکت شهرک‌های صنعتی سبزوار گفت: یک هزار و 380 میلیارد ریال در نواحی و شهرک‌های صنعتی سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در غرب خراسان‌رضوی سرمایه‌گذاری شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سبزوار ، اسماعیل نامنی گفت: با سرمایه‌گذاری در شهرک و نواحی صنعتی و صنایع کوچک این مناطق یک هزار و ۹۳۹ فرصت شغلی ایجاد شده است.

وی اظهار کرد: زیرساخت‌های مورد نیاز شهرک صنعتی سبزوار  شامل تاسیسات فنی و زیربنایی شکل گرفته و احداث شبکه فاضلاب، تصفیه ‌خانه و پست برق نیز در دستور کار قرار دارد.

نامنی افزود: از مجموع ۱۹۰ قرارداد منعقد شده در شهرک‌های صنعتی این منطقه ۸۰ واحد به بهره‌برداری رسیده و در مدار تولید قرار دارند.

وی ادامه داد: طی چهار ماه نخست سال جاری ۸۱۴ میلیارد ریال برای ۳۸ جواز تاسیس صنعتی و با پیش‌بینی اشتغال ۶۵۳  نفر سرمایه‌گذاری شده و سه فقره پروانه بهره‌برداری با سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیارد ریال و اشتغال ۲۵ نفر در این شهرستان صادر شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سبزوار گفت: تاکنون در منطقه غرب خراسان‌رضوی شش شهرک صنعتی راه‌اندازی شده و مراحل ایجاد دو ناحیه صنعتی در بخش‌های روداب و ششتمد سبزوار نیز در حال انجام است.

اشتغال برق خراسان رضوی سرمایه گذاری صنایع کوچک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر