کد خبر: 798818 A

مدیر کل کار خراسان رضوی مطرح کرد؛

دومین همایش مسئولان ایمنی تایید صلاحیت شده با محوریت مدیریت حوادث در مشهد با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، محمد سنجری در این همایش ابتدا ضمن توجه به جایگاه و نقش آموزش در ارتقاء فرهنگ ایمنی عمومی و کاهش حوادث ناشی از کار در سخنانی اظهار کرد: خوشحالیم از اینکه این اتفاق ارزشمند که در راستای رسالت خطیر و سنگین صیانت از نیروی کار و حفظ جان انسانها می باشد از مشهد مقدس آغاز شده است.

وی گفت: ما علاقمند هستیم تا از ظرفیت ،تخصص، نظرات و پیشنهادات همه تشکلها و انجمن های صنفی که به صورت خاص و ویژه در حوزه فرهنگ سازی و ترویج و توسعه ایمنی در محیط های کاری در استان فعالیت دارند استفاده کنیم.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خاطر نشان کرد:برگزاری این گونه نشست ها و هم فکری‌ها کمک فراوانی در ارتقاء ایمنی و سلامت شغلی دارد و باعث ارتقای آگاهی و افزایش امنیت و سلامت در جامعه کاری استان می شود و بی تردید یکی از استراتژی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای اقدامات پیشگیرانه، نهادینه سازی فرهنگ ایمنی و بهداشت در جامعه کار و تولید کشور است و قطعاً برگزاری اینگونه نشست ها نقش مهمی در افزایش بهره وری و کاهش هزینه های مادی و معنوی خواهد داشت.

 وی در خاتمه گفت: امیدواریم بتوانیم به عنوان مشاوران ایمنی تلاش کنیم تا ارزشمند‌ترین سرمایه بنگاه‌های اقتصادی که همان نیروی کار آن است حفظ شود و در پایان سال و در تحلیل حوادث خروجی  و نتیجه همه این عوامل و تلاش‌ها به حفظ جان انسانها کمک  کند.

محمد سنجری اظهار داشت: صیانت از نیروی کار و حفظ جان انسانها مهم‌ترین وظیفه ماست و با برگزاری دوره‌های آموزشی کاربردی می‌توان حوادث و تلفات انسانی آن را کاهش داد.

جامعه خراسان رضوی مشهد مشهد مقدس نیروی کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر