کد خبر: 798723 A

با هدف معرفی آخرین توانمندی ها برگزار شد؛

سومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات هتل، رستوران، فست فود، کافی شاپ و قنادی و اولین نمایشگاه نوشیدنی‌های سرد و گرم دو نمایشگاهی هستند که می‌تواند بر رونق صنعت گردشگری اصفهان تاثیر بسزایی بگذارد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، این دو نمایشگاه جذاب و خاص، در شرایطی برپا می‌شوند که جهان شهر اصفهان به عنوان یکی از مقصد های مهم گردشگری مطرح بوده و ارائه خدمات استاندارد در حوزه گردشگری می‌تواند بر رونق صنعت گردشگری این شهر تاثیر بسزایی بگذارد.

در این نمایشگاه برندهای مطرح کشور در زمینه تجهیزات هتل، رستوران، فست‌فود و کافی‌شاپ و همچنین فعالان برجسته حوزه نوشیدنی‌های گرم و سرد در آنها حضور دارند و آخرین یافته‌ها و توانمندی‌های خود را در این حوزه به نمایش گذاشته اند.

سومین نمایشگاه تجهیزات هتل، رستوران، کافی‌شاپ و فست‌فود که در دو دوره گذشته خود با استقبال مطلوبی از سوی فعالان این بخش روبرو شده، توانسته اعتماد علاقمندان به این عرصه را تا حد بسیار زیادی جلب کند و اصفهان را به مرکزی برای برگزاری رویدادهای مرتبط با این عرصه تبدیل کند.

این نمایشگاه بستر نوآوری‌های جدید برای فعالان حرفه‌ای در حوزه هتلداری و کیترینگ است. علاوه بر آن به معرفی گرایشات جدید، کالاهای جدید و راه‌حل‌های نوآورانه برای هر یک از بخش‌های سازنده این صنعت می‌پردازد و همزمان برنامه‌ای برای هر شاخه تجاری مرتبط ارائه می‌کند.

نمایشگاه تخصصی تجهیزات هتل، رستوران، هدف‌های مهمی را در دستور کاری خود قرار داده که از آن جمله می‌توان به بررسی استانداردهای بین‌المللی و روش‌های دستیابی به آن، شناسایی آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های داخلی و خارجی در صنایع غذایی به ویژه فست‌فود و نوشیدنی‌ها، معرفی توانمندی‌های شرکت‌های تولیدکننده صنایع غذایی، فرآورده‌های نوشیدنی و صنایع بسته بندی مرتبط و نقش فرهنگ و بافت اجتماعی در نوع مصرف نوشیدنی ها اشاره کرد.

استاندارد اصفهان فست فود گردشگری صنعت گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر