کد خبر: 798380 A

رئیس شورای شهرستان یزد خبر داد:

رئیس شورای شهرستان یزد از مشارکت شهرداری ها در تامین امنیت شهرها با ارائه طرح جامع خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حمیدرضا قمی در نشست هم اندیشی با موضوع افزایش سرقت در شهرها که با محوریت شورای شهر شهرستان یزد برگزار شد، اظهار داشت: دوربین های سطح شهر کارکرد خوبی به لحاظ امنیتی دارد اما مردم در این زمینه نگاه دیگری دارند.

وی با بیان اینکه نقاط حادثه خیز شناسایی و دوربین های امنیتی نصب شود، ادامه داد: این موضوع بسیار برای مردم مناسب است و موافق آن هستیم اما از نظر مردم کارکرد این دوربین ها بیشتر در خدمت ارائه جریمه است.

رئیس شورای شهرستان یزد بیان داشت: متاسفانه این موضوع به یک معضل تبدیل شده و بهتر است در این زمینه با مردم همراه شویم و نتیجه بهتری از کارکرد دوربین ها داشته باشیم.

وی اضافه کرد: بر اساس بررسی ها و مواردی که در این جلسه مطرح شده طرح جامع امنیتی با وظایف دستگاه های مختلف در جهت مقابله با سرقت، به شورای شهرستان ارائه شود تا در جلسات بعدی مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد و شهرداری ها در تامین امنیت شهروندان مشارکت داشته باشند.

به گزارش ایلنا، امنیت در پارک ها و فضاهای عمومی، نصب دوربین کنترل امنیت در ورودی و خروجی های شهرها، امنیت در منازل از طریق آموزش شهروندی، اطلاع رسانی و مشارکت مردم، از مهمترین موارد مطرح شده در این جلسه بود.

همچنین هریک از روسای شوراهای شهرستان یزد مسایل و معضلات شهرهای خود را در زمینه سرقت ارائه و اقدامات انتظامی انجام شده در شهرها را ارائه کردند.

شهرداری یزد امنیت شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر