کد خبر: 798281 A

عضو اصلاح‌طلب پارلمان محلی قزوین:

عضو اصلاح‌طلب پارلمان محلی قزوین گفت: سقف ارزش‌های اصلاح‌طلبی به قدری کوتاه شده که فقط کوتوله‌ها هستند که می‌توانند مدیریت کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سیده منیره قوامی در جمع احزاب، فرهنگیان و دانشجویان استان که با حضور حجت‌الاسلام سید ناصر قوامی رئیس شورای اصلاح‌طلبان در خصوص وضعیت و عملکرد اصلاح‌طلبان این استان در چند سال گذشته برگزار شد، اظهار کرد: سقف ارزش‌های یک جامعه است که نشان می‌دهد به کجا می‌خواهد حرکت کند و مدیریت آن به شکل است.

وی افزود: سقف ارزش‌های اصلاح‌طلبی به قدری کوتاه شده که فقط کوتوله‌ها هستند که می‌توانند مدیریت کنند و اگر بخواهند وارد این سقف شوند آن قدر باید خم شوند تا قدشان کوتاه شود.

عضو شورای شهر قزوین ادامه داد: کسانی می‌توانند در این برهه وارد مدیریت شوند که استقلال تصمیم‌گیری ندارند و باید ببینند چه چیزی به آنان گفته می‌شود تا همان کار را انجام دهند.

آبرو و اعتبار اصلاح‌طلبان واقعی به حراج نرود

قوامی اضافه کرد: تعداد اصلاح‌طلبان غیرواقعی در استان زیاد شده و اصلاح‌طلبان مطرح دیده نمی‌شوند و مردم به برندها شک می‌کنند و حیف است اعتبار اصلاح طلبی به حراج گذاشته شود.

وی خاطرنشان کرد: برای اصلاحات زحمات و هزینه‌های زیادی پرداخت شده و آبرو و اعتبار اصلاح‌طلبان نباید به حراج برود.

این عضو شورای شهر قزوین در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: علیرضا ترابی گزینه لیست فراکسیون اصلاح‌طلبان برای سرپرستی شهرداری قزوین بود که از رأی اکثریت ساقط شد.

9

قوامی اضافه کرد: درافشانی سرپرست فعلی شهرداری قزوین قابل احترام است و به وی اذعان کرده‌ بودم که این مسئولیت را نپذیرد اما ظاهرا ایشان برای معاف شدن از این سمت، نزد رئیس شورای شهر رفته و ایشان بیان کرده ما کسی را نداشتیم.

وی خاطرنشان کرد: در نخستین جلسه شورای شهر قزوین پس از نتخاب سرپرست شهرداری قزوین، لایحه دو فوریتی کمک 38 میلیارد ریالی به ورزش قهرمانی تصویب شد و پس از آن، لایحه کمک 4 میلیارد ریالی به تیم فوتبال کاسپین و دو سه لایحه دیگر هم رأی آورد که نتیجه انتخاب اشتباه در سرپرستی شهرداری قزوین بوده است.

فرزند رئیس شورای اصلاح‎‌طلبان استان قزوین تصریح کرد: شخصا اعتقاد دارم باید شهرداری را برای قزوین انتخاب کنیم که باتقوا، متعهد، مستقل و دست‌پاک باشد و بله‌قربان‌گو نباشد و شجاعت و جسارت هم داشته باشد تا بتواند در دو سالی که از عمر شورای شهر باقی مانده اقدامات خوبی برای خدمات دهی به شهروندان انجام دهد .

استان قزوین شورای شهر شهرداری اصلاحات شورای شهر قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر