کد خبر: 797973 A

سرپرست مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر یزد جزئیات پذیرش دانشجو در دو مقطع کاردانی و کارشناسی را برای این مرکز در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸ اعلام کرد.

به گزارش ایلنا،  حسین دشتی در گفت و گویی اظهار داشت: مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر یزد برای نیمسال‌ اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در گروه‌ فرهنگ و هنر دانشجو می‌ پذیرد.
 
وی ادامه داد: ثبت‌نام متقاضیان در مقطع کاردانی از ۲۷ مردادماه سال جاری و ثبت‌نام در مقطع کارشناسی از دوم شهریورماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org یا به‌صورت حضوری و با مراجعه به مرکز انجام خواهد شد.
 
سرپرست مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر یزد با اشاره به رشته‌های مقطع کاردانی این مرکز گفت: در مقطع کاردانی رشته های روابط عمومی، عکاسی خبری و بازیگری ارائه خواهد شد. روابط عمومی و عکاسی خبری نیز از رشته‌های مقطع کارشناسی این مرکز است.
 
سرپرست مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر یزد اعطای مدرک معتبر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پایین‌ترین میزان شهریه در بین دانشگاه‌های حضوری، و امکان پرداخت اقساطی شهریه در طول ترم و ارائه تسهیلات مالی، عدم نیاز به مدرک پیش‌دانشگاهی، را از ویژگی‌های تحصیل در مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر یزد ذکر کرد.

 

 

علمی کاربردی فرهنگ هنر یزد دانشگاه فرهنگ و هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر