کد خبر: 797880 A

با حضور معاون وزیر صمت؛

با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، شبکه روشنایی شهرک صنعتی بجستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بجستان، محسن صالحی نیا در مراسم افتتاح این پروژه عمرانی، اظهار کرد: تجهیز و توسعه زیرساخت ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سراسر کشور در دستورکار تمامی شرکت های استانی قرار دارد تا ضمن کمک به راه اندازی واحد صنعتی، توسعه و اشتغال مولد را برای این مناطق مهیا کند.

وی افزود: یکی از برنامه های اصلی سازمان حمایت از سرمایه گذاری در مناطق کمتر توسعه یافته بوده لذا به شهرک‌ها و نواحی صنعتی که در این مناطق هستند و یا جدید احداث می شوند توجه ویژه شده و مشوقات مختلف مانند قیمت حق انتفاع با درصد کم و اقساط طولانی و معافیت های مالیاتی بلند مدت داده می شود.

صالحی نیا ادامه داد: این پروژه عمرانی شامل احداث شبکه روشنایی به طول ۳ کیلومتر و با هزینه ۲,۷۳۲ میلیون ریال تأمین و انجام شده است.

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت، عنوان کرد: با کمک های دولت پروژه های عمرانی متعددی اجرا و در حال احداث و بهره برداری است تا واحدهای صنعتی در حوزه زیرساخت دغدغه ای نداشته باشند.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، خاطرنشان کرد: تمام برنامه ها و اقداماتی که در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سراسر کشور انجام شده در راستای رشد و توسعه واحدهای صنعتی است تا صاحبان صنایع بهترین بهره‌گیری را داشته باشند.

اشتغال ایران روشنایی صنایع کوچک معاون وزیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر