کد خبر: 796256 A

مدیر اداره برق شهرستان خلیل آباد خبر داد:

مدیر اداره برق شهرستان خلیل آباد گفت: امسال در ایام تابستان خاموشی برق نخواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خلیل آباد ، کاظم امیری  گفت: خوشبختانه امسال در ایام تابستان خاموشی برق در سطح شهرستان نخواهیم داشت، ولی مشترکین مدیریت در مصرف بهینه برق را در ایام تابستان مورد توجه داشته باشند.  

امیری اظهار کرد: در راستای تفاهم نامه هایی که  با مالکین چاه‌های کشاورزی انجام شد به ازای اعمال خاموشی در ۴ ساعت پیک بار مصرف در هر روز، مصرف برق چاه کشاورزی در ۲۰ ساعت دیگر شبانه روز رایگان است، که این طرح کمک بسیار زیادی در عدم خاموشی برق در شهرستان دارد.

وی با بیان اینکه 75 درصد مصرف برق شهرستان را بخش کشاورزی به خودش اختصاص داده است، افزود: در دو سال گذشته ۱۱ دستگاه پست توزیع عمومی در دو شهر خلیل‌آباد و کندر نصب شده است که در همین راستا دیگر افت ولتاژ نیز در نقاط  شهری نخواهیم داشت.

مدیر اداره برق خلیل آباد همچنین با اشاره به اینکه بیش از 1 میلیارد تومان ادارات دولتی شهرستان  به اداره برق بدهی دارند و هنوز صول نشده است، گفت: در حال حاضر در سطح شهرستان 23 هزار مشترک داریم که از این تعداد 10 هزار مشترک شهری و 13 هزار مشترک روستایی هستند.

امیری همچنین به طرح های هفته دولت توسط اداره برق شهرستان با اعتبار 955 میلیون تومان در سال جاری اشاره کرد و اظهار داشت: اداره برق شهرستان خلیل آباد 4 پروژه در راستای توسعه شبکه فشار ضعیف شهری و روستایی ،احداث شبکه روستایی معابر بلوار شهر کندر ، نصب 150 دستگاه چراغ گازیدر شهر خلیل آباد و روستاهای بخش مرکزی، احداث شبکه و نصب 3 دستگاه پست هوایی عمومی در نقاط شهری  و ترمیم و اصلاح شبکه های فشار ضعیف شهری و روستایی به طول 5 کیلو متر از جمله طرح های هفته دولت در شهرستان است.

برق تابستان خلیل آباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر