کد خبر: 796174 A

امام جمعه ارومیه:

امام جمعه ارومیه گفت: خبرنگاران باید تمام مصالح جامعه را در انتشار اخبار در نظر بگیرند، در این موقعیت که جامعه ما در آن قرار دارد نباید رسانه ها هر اخباری را منتشر کنند و مردم را درگیر هر خبری کنند.

به گزارش ایلنا، مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در ارومیه با حضور حجت‌الاسلام قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه، محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی، معاون سیاسی استاندار ، مدیران دستگاه های اجرایی و اعضای شورای شهر، مدیران و فعالان عرصه رسانه و خبر استان در محل خانه مطبوعات استان آذربایجان غربی برگزار شد.

حجت‌الاسلام سیدمهدی قریشی امام جمعه ارومیه در مراسم روز خبرنگار در خانه مطبوعات ضمن تبریک این روز به اصحاب رسانه ضمن تاکید بر اخلاق مداری در روایت اخبار تاکید کرد وافزود: خبرنگاران باید تمام مصالح جامعه را در انتشار اخبار در نظر بگیرند، در این موقعیت که جامعه ما در آن قرار دارد نباید رسانه ها هر اخباری را منتشر کنند و مردم را درگیر هر خبری کنند.

وی افزود: خبرنگار واسطه بین مسئولان و مردم است و می‌توانند جلوی بسیاری از اتفاقات توسط سوءاستفاده گران را بگیرند،خبرگزاری یا رسانه ای که جامعه را به تفرقه یا نفاق ملی میکشاند از اخلاق رسانه ای عدول کرده است.

امام جمعه ارومیه گفت:حوزه خبری اگر با اخلاق کامل انجام بگیرد قطعا خدمتی که خبرنگاران انجام می‌دهند هیچ حوزه‌ای نمی‌تواند انجام دهد.

اصحاب رسانه خبرگزاری سید مهدی قریشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر