کد خبر: 796042 A

زرآبادی در جمع خبرنگاران ایلنا بیان کرد:

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: در استان قزوین حاشیه پررنگ‌تر از متن شده و خبرنگاران نباید خود را درگیر حاشیه‌ها کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سیده‌ حمیده زرآبادی بعد از ظهر امروز در دیدار با سرپرست خبرگزاری ایلنا مرکز قزوین و خبرنگاران این خبرگزاری به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد: مشکلات خبرنگاران استان قزوین با برنامه‌ریزی باید بررسی و پیگیری شود و ساماندهی خبرنگاران باید اجرایی شود.

وی افزود: برخی مشکلات خبرنگاران، ملی است و نیاز به قانونگذاری دارد که پروسه زمان‌بر هم است.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر خبرنگاران در حوزه اطلاع‌رسانی استقلال داشته باشد، مردم آنان را دوستشان خواهند داشت؛ شاید دولت‌ها تغییر کنند اما یک سِری مدیریت‌ها تغییر می‌یابد اما  بدنه همیشه ثابت می‌ماند.

زرآبادی اضافه کرد: آثار و یادداشت‌های ماندگار همواره در اذهان باقی می‌ماندو مردم هم حمایت می‌کنند و قطعا اجازه نمی‌دهند آسیب ببینند.

وی خاطرنشان کرد: در استان قزوین حاشیه پررنگ‌تر از متن شده و خبرنگاران نباید خود را درگیر حاشیه‌ها کنند.

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین تصریح کرد: خبرنگاران نباید اجازه دهند برای پیشبرد اهداف دیگران، از آنان استفاده ابزاری شود.

اختصاص  بودجه برای 7 تیم ورزشی بانوان

مهدیه سادات قافله‌باشی هم که در این دیدار حضور داشت، بیان کرد: خبرنگاران نقش بسزایی در عرصه اطلاع‌رسانی و آگاهسازی مردم دارند.

قافله باشی

وی افزود: بخشی از نشاط اجتماعی در ورزش تحقق می‌یابد و به عنوان نماینده بانوان در شورای شهر، باید عدالت جنسیتی رعایت شود.

این عضو شورای شهر قزوین ادامه داد: اختصاص بودجه ورزشی برای بانوان شهر قزوین از سهم شهرداری، برای پیشرفت حوزه ورزش امری ضروری بود که تحقق یافت.

قافله‌باشی مطرح کرد: در بودجه لایحه حمایت از ورزش قهرمانی، برای هفت تیم ورزشی بانوان بودجه اختصاص یافته است.

استان قزوین دولت رسانه لایحه مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر