کد خبر: 795784 A

سالک بیان کرد:

مدیر کل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه وزارت ورزش و جوانان گفت: به دنبال این هستیم که خون تازه‌ای در رگ‌های نظام اداری شکل گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سجاد سالک در نخستین نشست شورای گفت وگوی دولت و جوانان در استان قزوین اظهار کرد: این جلسه، فرصت پیش آمده و اتفاق مهم و ارزشمند بوده و گفت و گو بحث و تبادل‌نظر با  جوانان نقش بسزایی دارد.

وی افزود: در استان‌های دیگر فعالیت‌های اجتماعی انجام می‌دهیم و در نشست‌ها فرصت گفت و گو پیدا نمی‌کنیم که لازم است نشست دولت و جوانان را دست و کم نگیریم و به نحو احسن از این نشست بهره گیریم.

مدیر کل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: در سال‌های اخیر طبقه متوسط در کشور نحیف شده  که موجب شده کارهای مشارکتی کاهش پیدا ‌کند گرچه حداقل‌های زندگی و معشیت نیز کاهش یافته است.

با رشد مشکلات حوزه اجتماعی مواجهیم

سالک اضافه کرد: برای اقشار جامعه باید طرح و برنامه داشته باشیم این در حالی است که با افزوده شدن مشکلات اقتصادی، با رشد مشکلات حوزه اجتماعی روبرو شده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: جوانان باید برای وضعیت آینده کشور و با هر دغدغه‌ای مشارکت گسترده‌تری داشته باشند تا به سمت و سوی بهتری حرکت کنیم.

این مسئول تصریح کرد: از دغدغه‌های جدی که دنبال شده، تغییر به سمت جوانگرایی است و برای بسیاری از افراد نیز این روحیه از نسل جدید را باید در فضای مدیران کشور و بخشنامه‌ای داشته باشیم .

مدیر کل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه وزارت ورزش و جوانان افزود: مسئولان باید جوان‌گرایی را باور داشته باشند.

سالک ادامه داد: یک جوان باید مسئولیت أخذ کند  اما انواع و اقسام و اتهامات را مطرح می‌کنند که جوان در آن پست ها قرار نگیرد بنابراین کار را باید در قالب احزاب و سمن‌ها و حضور منسجم‌تری ادامه دهیم  تا نتیجه بهتری گرفته و به منابع ارتباطی دست یابیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: نظام بوروکراسی فرسوده‌ای داریم که اگر حواسمان نباشد درگیر آن خواهیم شد و ما به دنبال این هستیم که خون تازه‌ای در رگ‌های نظام اداری شکل گیرد.

مدیر کل مشارکت های اجتماعی و فعالیت‌های داوطلبانه وزارت ورزش و جوانان اذعان کرد: باید کار تشکیلاتی را جدی گرفت تا جایگاه جوانان ارتقا یابد، لازم است با دستان خود مانعی برای رشد کشور نتراشیم.

جامعه دولت رشد مشکلات اقتصادی وزارت ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر