کد خبر: 795379 A

صبح امروز انجام شد؛

برنامه‌های آموزشی و فرهنگی در راستای مدیریت مصرف آب به‌ صورت مستمر از سوی دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران پیگیری و اجرا می‌شود.

به گزارش ایلنا، مدیر دفتر روابط عمومی شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران گفت: مطابق برنامه‌ریزی انجام‌شده جهت اجرای فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی مصرف بهینه آب در پایگاه‌های تابستانه، کارشناس مدیریت مصرف این دفتر در کانون پرورش فکری ملائک شهرستان قرچک حضور یافت.

سعید محمدیان با اشاره به ظرفیت فرهنگی و اجتماعی پایگاه‌های تابستانه، تصریح کرد: با توجه به حضور کودکان، نوجوانان و دانش آموزان جهت اوقات فراغت تابستانی در این مراکز، فعالیت‌های مربوط به فرهنگ‌سازی و نهادینه کردن مصرف بهینه آب از اثرات چشمگیرتری برخوردار است.

وی تصریح کرد: در کانون ملائک شهرستان قرچک علاوه بر این‌که به 50 نفر از کودکان و نوجوانان راهکارهای مصرف صحیح آب و روش‌های صرفه‌جویی این مایه حیاتی آموزش داده شد همچنین درزمینه منابع آبی منطقه، تولید، تأمین و توزیع آب و وضعیت آب‌رسانی به شهروندان مطالبی توضیح داده شد.

محمدیان اضافه کرد: در این کانون پرورش فکری نوجوانان و کودکان، بسته‌های فرهنگی و تبلیغاتی با محوریت آموزش روش‌های مدیریت مصرف آب در بین شرکت‌کنندگان توزیع شد.

استان تهران جنوب شرقی روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب فرهنگ سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر