کد خبر: 795313 A

شهبازی تاکید کرد:

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: دو سوم جمعیت البرز در شهرستان کرج مستقر هستند از این رو باید تدابیر لازم برای ایجاد فضای سبز و اماکن تفریحی این شهر متراکم، فراهم شود.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی امروز در بازدید از پروژه های تفریحی و تفرجگاهی شهرداری کرج با اشاره به اینکه با اتفاق شهردار و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر کرج این بازدید صورت گرفت، افزود: اقدامات بسیار خوبی در سال های اخیر برای توسعه فضاهای تفریحی و تفرجگاهی کلانشهر کرج صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در پارک هزار هکتاری باغستان فضای بسیار دلنشینی مهیا شده و افراد زیادی برای گسترش و نگهداری این امکان فعال هستند.

شهبازی با اشاره به تلاش های شهردار و شورای شهر کرج، گفت: 2 سوم جمعیت البرز در شهرستان کرج مستقر هستند از این رو باید تدابیر لازم برای ایجاد فضای سبز و اماکن تفریحی این شهر متراکم، فراهم شود. 

وی افزود: پارک بیجی یا بام کرج نیز ظرفیت کم نظیری محسوب می شود از این رو باید در حوزه گردشگری مورد بهره برداری قرار گیرد چراکه می تواند گردشگران پایتخت و سایر استان های کشور را به این سو جلب و جذب کند.

استاندار البرز اضافه کرد: این پارک نیازمند حضور فعال بخش خصوصی است که شهرداری و شورا بدنبال تصویب این طرح گردشگری در شورای توسعه و برنامه ریزی استان و اقدام قانونی برای این امر هستند.

وی گفت: در خصوص توسعه این امکان و ایجاد زیرساخت های لازم با اهتمام ویژه ای حضور خواهیم داشت.

شهبازی افزود: امید است هر چه زودتر فراخوانی در خصوص جلب مشارکت بخش خصوصی داده شود تا این فضاهای زیبا به سرعت گسترش یابد.

استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر