کد خبر: 795143 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد مطرح کرد:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد با اشاره به انتظار 7 پروژه صنعتی یزد برای تصویب و اجرا، گفت: بیش از 1000 طرح نیمه تمام صنعتی در یزد وجود دارد که باید هر چه سریعتر به نتیجه برسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا علمدار یزدی در نشست ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد اظهار داشت: 23 پروژه از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان معرفی شده تا مصوبه اجرایی بگیرد.

وی افزود: از مجموع 23 پروژه معرفی شده بنا به دلایلی تنها 7 پروژه به نتیجه رسیده که امیدواریم به شکلی کار پیش برود تا پروژه‌های باقی مانده هم به نتیجه برسد و برای استان اشتغالزایی داشته باشیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد با بیان اینکه با تکمیل پروژه های نیمه تمام صنعتی یزد یکی از پروژه‌های مطروحه را طرح کنستانتره سرب و روی مهدی آباد عنوان کرد و گفت: اگر این طرح مورد قبول قرار گیرد بیش از 1000 نفر را می‌تواند مشغول به کار کند و بازدهی بسیار خوبی را نیز برای استان در پی خواهد داشت.

وی با اشاره به تعداد طرح‌های نیمه تمام در استان یزد عنوان کرد: اتمام ۱۰۰۰ طرح نیمه‌تمام در یزد سبب اشتغال برای بیش از 30 هزار نفر می‌شود و نرخ بیکاری استان را نیز پایین می آورد اما برای تکمیل و بهره برداری از این طرح ها در هر مرحله با بودجه‌هایی که اختصاص داده می‌شود، اقدام به تکمیل و ساخت آنها خواهد شد.

علمدار یزدی در پایان با اشاره به اشتغال‌زایی 7 پروژه تائید شده در ستاد اقتصاد مقاومتی، خاطرنشان کرد: وی با اولویت امروز ما کمک به تولید و اشتغال زایی است لذا تصویب و اجرایی شدن این پروژه‌ها سبب اشتغال‌زایی بسیار خوبی در استان یزد می‌شود.

اشتغال اقتصاد مقاومتی یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر