کد خبر: 795032 A

در سیستان و بلوچستان رخ داد؛

رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان از قتل مرد جوان با ضربات چاقو بر سر فوتبال در این استان خبرداد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ ابراهیم ملاشاهی، گفت: با اعلام یک فقره مرگ مشکوک ساعت ۱۰ شب دهم تیرماه در بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) شهر زاهدان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ بلافاصله تیمی از عوامل پلیس آگاهی برای بررسی موضوع اعزام شدند.
 
وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد جوانی ۲۱ ساله به نام "ذبیح الله" با خوردن ۸ ضربه چاقو از ناحیه کمر و سینه بعد از انتقال به بیمارستان و انجام عملیات احیاء به علت شدت جراحات وارده فوت کرده است.
 
سرهنگ ملاشاهی بیان کرد: در تحقیقات اولیه مشخص شد مقتول ساعاتی قبل از حادثه در یکی از خیابان‌های شهر زاهدان مشغول بازی فوتبال بود که در آن بازی با چندنفر درگیری لفظی پیدا کرده و پس از بازی به در خانه ۲ برادر که با آنها درگیر شده بود رفته و پس از بالاگرفتن نزاع به آنها چند ضربه چاقو وارد می‌کند.
 
وی ابراز داشت: ۲ برادر که حدود ۲۰ و ۳۰ سال سن دارند نیز پس از گرفتن چاقوی مقتول با مقابله به مثل، چند ضربه به پشت و قفسه سینه وی وارد کردند.
 
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مأموران پلیس یکی از این ۲ برادر را دستگیر کرده و دیگری تحت الحفظ در بیمارستان در حال مداواست.
 
وی گفت: در این خصوص پرونده تشکیل و موضوع در حال رسیدگی است.
 
سرهنگ ملاشاهی در ادامه از جوانان خواست در هنگام بازی، تفریح و شوخی یا هر اتفاقی که منجر به مشاجره می‌شود سعی کنند خشم و عصبانیت خود را کنترل کنند تا خدای ناکرده دچار حوادث جبران ناپذیر نشوند.

استان سیستان و بلوچستان پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان فوتبال جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر