کد خبر: 794380 A

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز، طرح کارآفرینی مهارت بنیان در استان البرز را تشریح کرد و از پیگیری اجرای آن خبر داد.

به گزارش ایلنا،تقی غیاثی‌تبار در جلسه‌ای که با حضور کارشناسان و روسای مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در سالن  جلسات اداره کل برگزار شد ، طرح کارآفرینی مهارت بنیان را تشریح کرد. 

وی با اعلام اینکه طرح کارآفرینی مهارت بنیان حامی افراد دارای ایده در مسیر تجاری سازی است خاطرنشان کرد: در طرح کارآفرینی مهارت بنیان افراد دارای طرح و ایده، با ارائه آموخته های خود و کمک گیری از مربیان در مراکز آموزش فنی و حرفه ای با استفاده از امکانات و تجهیزات این کارگاهها ،ایده های خود را عملیاتی می کنند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز، مهم‌ترین اهداف این طرح را تجاری ‌سازی و تکمیل زنجیره خلق ارزش مبتنی بر مهارت‌‌های آموخته شده، توانمندسازی و افزایش خودباوری مهارت آموختگان و فارغ التحصیلان برای ورود به بازار کار، بهره‌مندی از ظرفیت‌های بلا استفاده مراکز ثابت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، حمایت وتسهیل‌گری در ایجاد و توسعه شرکت‌های کوچک مهارت بنیان، تسهیل فرآیند کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای مهارت آموختگان و دانش‌آموختگان دانشگاهی، ترویج و گسترش فرهنگ،دانش و مهارت کارآفرینی دانست.

غیاثی‌تبار تصریح کرد: طرح کارآفرینی مهارت بنیان همگام با سراسر کشور در تمامی مراکز آموزش فنی و حرفه ای این اداره کل به صورت جدی پیگیری و اجرا می شود.

 

غیاثی تبار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر