کد خبر: 794366 A

فرماندار بردسکن:

فرماندار بردسکن گفت: مردم بهترین داور برای ارزیابی بر عملکرد مدیران هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بردسکن؛ مجتبی شاکری در برنامه ده گردشی خود  در نشست با  مردم و دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای خنجری، برناباد ،برجک و نشست با مالکین قنات کلاته جلال آباد از توابع بخش انابد گفت:روستاها یکی از ارکان توسعه هستند و روستاها در حوزه تولید و اشتغال نقش مهمی دارند.

وی بر حضور میدانی مدیران در حوزه کاری خود تاکید کرد و گفت:  امروز مدیری موفق و کارآمد است که  ارتباط مستقیمی با مردم داشته باشد و درراستای رفع مسایل و مشکلات  و انتظارات برحق مردم  اهتمام ورزد.

شاکری  افزود:  دولت برای افزایش ضریب ماندگاری روستاییان و رونق تولید در روستاها اعتبارات ویژه ای را اختصاص داده است که فقط در بردسکن بیش از 14 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال توسعه روستایی سال قبل  پرداخت شد.

فرماندار بردسکن عنوان کرد:  مدیران باید با حضور در میان مردم مشکلات را از زبان خود آنها بشنوند و  پاسخ گوی خواسته ها و مطالبات آنها باشند.

وی  آبگرم روستای خنجری را بهترین پتانسیل در حوزه گردشگردی دانست و از اداره میراث فرهنگی خواست با جذب سرمایه گذار این  آبگرم به یک منطقه گردشگری تبدیل شود.

شاکری با اشاره به درخواست اهالی روستای خنجری و برجک برای مرمت و بازسازی قنات این روستاها از تخصیص 100 میلیون تومان اعتبار از طریق سامانه سجا خبرداد و گفت:تامین آب شرب روستاهای خنجری و برناباد از طریق مجتمع آبرسانی برجک در دستورکار است که به محض تخصیص اعتبار این مهم نیز اجرایی خواهد شد.

فرماندار بردسکن با توجه به عدم آنتن دهی تلفن همراه و اینترنت در برخی از نقاط روستایی این شهرستان گفت:با پیگیری های دکتر بنیادی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تیمی از کارشناسان شرکت مخابرات ایران برای بررسی مسایل و مشکلات حوزه ارتباطات ظرف چند روز آینده به شهرستان سفر و برای  رفع آن تدابیر لازم اتخاذ خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس در اسفندماه امسال از رئیس اداره مخابرات خواست پیگیر رفع مشکلات آنتن دهی تلفن همراه و اینترنت در مناطق کور شهرستان باشد.

دراین برنامه ده گردشی که روسای ادارات برق ، منابع طبیعی، جهادکشاورزی، آب و فاضلاب ، میراث فرهنگی ، راهداری و حمل و نقل جاده ای، بنیادمسکن و مخابرات فرماندار بردسکن و بخشدار انابد را همراهی می‌کردند هر یک از مسئولان به سئوالات و درخواست های دهیاران و شوراهای اسلامی و مردم روستاهای خنجری، برناباد و برجک پاسخ دادند.

آب و فاضلاب اشتغال سرمایه گردشگری نماینده مردم در مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر