کد خبر: 794299 A

در آستانه روز خبرنگار صورت گرفت؛

میزگرد چالش‌ها و مشکلات رسانه‌ها و خبرنگاران استان قزوین با حضور معاون سیاسی- امنیتی استاندار قزوین و رئیس شورای اطلاع رسانی استان قزوین در دفتر خبرگزاری ایلنای قزوین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، در آستانه 17 مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و روز خبرنگار میزگردی با موضوع چالش‌ها و مشکلات رسانه‌ها و خبرنگاران استان قزوین از سوی خبرگزاری ایلنای مرکز قزوین برگزار شد.

در این میزگرد منوچهر حبیبی معاون سیاسی، امنیتی استاندار قزوین و رئیس شورای اطلاع رسانی استان قزوین، حجت الاسلام سیدمهدی حسینی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین و دبیر شورای اطلاع رسانی، سیدحسین بی نیاز  مدیر کل روابط عمومی و بین الملل استانداری قزوین، هادی درزی رامندی مدیر خانه مطبوعات استان قزوین، علی محمد مرادی رئیس انجمن صنفی روزنامه نگاران استان و محمد کشاورز مسئول بسیج رسانه استان قزوین حضور داشتند.

نشست 00

در ابتدای این میزگرد مدیران خبرگزاری‌های ایرنا و مهر، سردبیران خبرگزاری فارس استان قزوین و روزنامه‌های ولایت و همشهری به بیان مشکلات و مسائل حوزه خبرنگاران و رسانه‌های مختلف پرداختند.

مدیران و سردبیران و خبرنگاران حاضر در میزگرد با اذعان به تکراری بودن مشکلات‌خبرنگاران و رسانه‌های استان قزوین، پیشنهادات و نظرات مختلفی را ارائه دادند و خواستار رفع مشکلات حوزه خبرنگاران و رسانه‌های استان شدند.

مسئولان حاضر در این میزگرد، پیگیری‌هایی را در زمینه رفع مشکلات و چالش های حوزه خبرنگاران و رسانه‌ها مطرح کردند.

مشکلات بیمه، تعاونی مسکن، پایش خبرنگاران، گرانی کاغذ و توجه بیشتر به فعالان خبری و حمایت از خبرنگاران فعال از جمله موضوعات مطروحه از سوی مدیران و سردبیران رسانه‌های استان قزوین در میزگرد خبرگزاری ایلنا بود که مشروح آن در روزهای آینده منتشر می‌شود.

استان قزوین رسانه روابط عمومی مشکلات معاون سیاسی امنیتی استاندار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر