کد خبر: 793994 A

بر اثر آتش‌سوزی ظهر امروز رخ داد؛

بر اثر آتش‌سوزی ظهر امروز سقف یکی از طبقات هتل آسمان شیراز فرو ریخت.

به گزارش ایلنا، در پی آتش سوزی هتلِ در حال ساخت آسمان واقع در خیابان رودکی شیراز و تجمع شدید حرارت در زیرزمین هتل، لحظاتی پیش سقف طبقه منفی دو ریزش کرد .

عملیات آبرسانی ، فوم ریزی و خنک سازی و تخلیه دود برای حفظ پایداری سازه ٰ‌همچنان در حال انجام است .

در پی آتش‌سوزی هتلِ در حال ساخت آسمان  شیراز ، در جلسه ستاد بحران استان فارس دستور تخلیه ساختمان‌ها، منازل و هتل های اطراف محل آتش سوزی تا شعاع صد متری صادر شد.

همچنین تردد و عبور و مرور تمامی افراد و خودروها به جز نیروها و خودروهای امدادی و خدماتی در اطراف هتل ممنوع اعلام شده است.

در جلسه ستاد بحران استان فارس به مدیریت رضایی معاون عمرانی استانداری فارس ، دستور تخلیه ساختمان‌ها، منازل و هتل های اطراف محل آتش سوزی تا شعاع صد متری صادر شد .

مدیرعامل آتش نشانی شیراز گفت: با وجود مهار شعله های آتش ، تجمع شدید دود و حرارت در طبقات منفی سه و منفی چهار ، مانع ورود کامل نیروهای آتش نشانی به این طبقات شده و عملیات آبرسانی ، فوم ریزی و خنک سازی و تخلیه دود برای حفظ پایداری سازه ٰ‌در حال انجام است .

قانع  افزود : آتش‌نشانان همچنین در این عملیات توانستند کارگران این هتل را به پشت‌بام و با کمتر شدن شعله‌ها و کنترل حریق آنها را به خارج از ساختمان انتقال دهند.

آتش سوزی آتش نشانی استان فارس شعله معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر