کد خبر: 793741 A

رئیس آتش نشانی شهرک صنعتی شکوهیه از آتش نشانی در 2 کارخانه در این شهرک صنعتی خبرداد.

حسین ارشیا در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا ضمن تایید این حادثه اظهار داشت: این آتش سوزی  ساعت 22:37 دقیقه شب گذشته یازدهم مداد ماه در کارخانه‌ای با محصولات رنگی در فاز دوم شهرک شکوهیه اتفاق افتاد که به دنبال آن به دلیل انفجارهای رخ داده در منبع‌های موجود در این کارخانه، آتش به کارخانه مجاور که تولید محصولات نخ و الیاف داشته سرایت می‌کند و موجب آتش سوزی انبار نگهداری تولیدات می‌شود.
 
ارشیا افزود: با تلاش بی وقفه آتش نشانان بخش اعظمی از کارخانه محصولات نخ و الیاف از حریق نجات یافت چرا که دستگاه های این کارخانه از مبالغی بیش از 120 میلیارد تومان ارزش دارد و قسمتی از انبار نیز در مجاورت همین کارخانه قرار دارد.

22

وی ادامه داد 3 نفر از نیروهای آتش نشانی در حین اطفاء حریق دچار مصدومیت شدند.

ارشیا گفت: حجم آتش سوزی به اندازه‌ای گسترده بود که با وجود حضور 30 نیروی آتش نشان و نزدیک به 25 خودروی آتش نشانی که از ایستگاه آتش نشانی شهرک صنعتی شکوهیه و سایر ایستگاه‌های شهری بسیج شده بودند، امکان مقابله با شعله‌های آتش نبود.

33

 
رئیس آتش نشانی شهرک صنعتی شکوهیه اضافه کرد: این آتش سوزی تا ابتدایی صبح امروز شنبه دوازدهم مرداد ادامه داشت و بعد از 9 ساعت تلاش خستگی ناپذیر نیروهای آتش نشانی بالاخره ساعت 9 صبح امروز به پایان رسید.

 ارشیا در پایان افزود: علت این حادثه آتش سوزی توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است.

آتش سوزی آتش نشانی بسیج شعله قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر