کد خبر: 793728 A

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق گفت: شرکت ها و سرمایه گذارانی که در زمینه توسعه و گسترش ورزش خدمات ارائه دهند با پیگیری این اداره از مالیات معاف می شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سمیه ایزدیان در نشست مشترک با رئیس اداره مالیات و دارایی شهرستان بافق اظهار داشت:دولت با حمایت های مالی بطور غیرمستقیم از ورزش حمایت می کند.

وی با اشاره ماده ۱۳۴ مالیات های مستقیم مختص باشگاه های ورزشی دارای پروانه فعالیت معتبر از وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد:امکان حمایت برای فعالان اقتصادی و شرکت ها با تامین زیر ساخت ورزشی وجود دارد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق در این نشست همچنین با تقدیر از سرمایه گذاران ورزشی از جمله طلافروشی تفکری، قنادی امیدوار، پارچه سرای کریمی و... خاطر نشان کرد:باید در رابطه با تخفیف ویژه مالیاتی این مغازه داران اقدامات لازم مبذول شود.

ایزدیان بر لزوم مشارکت شرکت ها و سرمایه داران بافقی در ترویج و حمایت از ورزش شهرستان تاکید کرد و افزود: قطعا این کمک ها موجب ممانعت نوجوانان و جوانان به معضلات اجتماعی می شود.

رئیس اداره مالیات و دارایی شهرستان بافق نیز پس از ارائه راهکار در این خصوص پیرامون اجرایی شدن این موضوع در چارچوب قانون قول مساعد داد.

 

یزد ورزشی معافیت مالیاتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر