کد خبر: 793597 A

کولیوند در غرفه ایلنا مطرح کرد:

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات اخیر استان در هیات دولت دنبال می‌شود.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا، محمدجواد کولیوند در حاشیه بازدید از نخستین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال استان البرز در غرفه خبرگزاری ایلنا حاضر شد و گفت: رسانه‌ها در حوزه کار و اشتغال، سرمایه گذاری، توسعه ریلی و حمل و نقل و... اهمیت دارند و در این ارتباط رسانه های تخصصی که در حوزه کار فعالیت دارند به لحاظ اینکه اخبار را هدفمند دنبال می‌کنند، نقش موثری‌خواهند داشت.

وی در ارتباط با وضعیت اشتغال استان، تصریح کرد: در حال حاضر فضای اشتغال اداری البرز خوب نیست اما در حوزه اشتغال کارگری مشکلی نداریم.

کولیوند ادامه داد: با توجه به پیگیری مکرر مدیران استانی، افرادی که به دنبال مشاغل کارگری هستند و در راستای ایجاد کار صنعتی و کشاورزی علاقمند هستند، بالای 80 درصد جذب کار می‌شوند اما برای بخش‌های اداری با توجه به ظرفیت تعیین شده و آزمون مورد نظر به سادگی نمی‌توان وارد شد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با تسهیلات بانکی اشتغال گفت: این امکان برای اشتغال خانگی و کوچک، مناسب است اما برای اشتغال‌های بزرگ پاسخگو نیست چرا که در حال حاضر بانک‌ها در بخش سرمایه گذاری های سنگین پاسخگو نیستند.

کولیوند در ارتباط با اقدامات استاندار البرز در طول مدت حضور در استان، تاکید کرد: اقدامات انجام شده مثبت است چرا که بازخورد آن در زمان حضور اعضای هیات دولت و مقامات کشوری کاملا مشهود بود.

وی افزود: در زمان بازدید رئیس برنامه و بودجه، مبلغ 100 میلیارد تومان برای اتوبان شهید همت ابلاغ شد و یا 100 میلیارد تومان اعتبار برای قطعه اول بزرگ راه تهران شمال تخصیص یافت.

کولیوند یادآورشد: بعد از حضور معاون اول رئیس‌جمهور دغدغه‌های استان مانند بازگشایی فرودگاه پیام در دولت مطرح و دستور مسافربری شدن فرودگاه صادر شد.

نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد در مجلس شورای اسلامی با تاکید اقدامات پرخیر و برکت دولت در البرز، گفت: یا موضوع شعاع 120 کیلومتری که 4 تا 5 سال واحدهای صنعتی را با مشکل روبرو کرده است و تبصره هوایی بودن این فاصله باعث شده واحدها مجبور به عوارض و مالیات شدند که مقرر شده در هیئت دولت بررسی و رفع مشکل شود.

محمدجواد کولیوند-نماینده کرج، اشتهارد و فردیس در مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر