کد خبر: 793470 A

نماینده ولی فقیه در استان البرز از نخستین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای استان البرز در سالن نمایشگاه پارک چمران بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، آیت الله حسینی همدانی، شامگاه پنجشنبه 10 مرداد از نخستین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای استان البرز در سالن نمایشگاه پارک چمران بازدید کرد.

در این بازدید نماینده ولی فقیه در استان البرز از ۶۰ غرفه رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای در بخش‌های مختلف ازجمله تارنماهای اینترنتی، وبلاگ‌ها، بازی‌های یارانه‌ای و سرگرمی‌های دیجیتال، تلفن‌های همراه هوشمند، محصولات نرم‌افزاری، سواد رسانه‌ای، اپراتورها و خدمات فروشگاه‌های اینترنتی و سایت‌های تجاری دیدن کرد و از نزدیک در جریان ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌کنندگان، مسائل و دغدغه‌های آنان و نیز میزان استقبال مردم از بازهای رایانه‌ای و موبایلی ایرانی قرار گرفت.

مهم‌ترین دغدغه بازی‌سازان، مشکلات اقتصادی در تولید محصولات و صادرات بود و درخواست‌ها و پیشنهادهایی در خصوص اصلاح قوانین و حذف موانع، تقویت حمایت مالی از شرکت‌های بازی‌ساز ایرانی و کمک به تبلیغ و معرفی بازی‌های ایرانی بیان کردند.

 

آیت الله حسینی همدانی امام جمعه کرج و نماینده ولی‌فقیه در استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر