کد خبر: 793373 A

رئیس انجمن آسیایی هیپنوتیزم:

رئیس انجمن آسیایی هیپنوتیزم گفت: هیپنوز ایران جزو پنج هیپنوتیزم اول دنیا و در بسیاری آیتم‌ها مانند تعداد جراحی‌های هیپنوتیزمی که بدون بیهوشی انجام شده، بالاترین آنها است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، دکتر مهدی فتحی امروز در سمینار بزرگ هیپنوتیزم و روان که در تالار رودکی دانشگاه فردوسی برگزار شد، اظهار کرد: هیپنوز ایران جزو پنج هیپنوتیزم اول دنیا و در بسیاری آیتم‌ها مانند تعداد جراحی‌های هیپنوتیزمی که بدون بیهوشی انجام شده، بالاترین آنها است. 

وی در خصوص کنگره آسیایی هیپنوتیزم که قرار است در مهرماه جاری در مشهد برگزار شود، گفت: ۸۰ سخنران و ۲۰۰ نفر شرکت‌کننده خارجی از 24 کشور در ۲۳ تا ۲۶ مهرماه در این کنگره حضور پیدا می‌کنند که در سطح کلاس جهانی است.

وی گفت: ما از ۸۰۰ سال قبل هیپنوتیزم داریم که می‌توان آن را در اشعار در فردوسی، نظامی و مولوی مشاهده کرد.

رئیس انجمن آسیایی هیپنوتیزم افزود: این کنگره اولین کنگره هیپنوتیزم آسیا است که شاکله آن با مرکزیت مشهد ایجاد می‌شود، ۳ سال با ایران است و بعد به چین واگذار می‌شود. این افراد شان شما را پذیرفتند که به مشهد آمدند.

فتحی افزود: من ۲۰ شهریور کنگره را با هر تعدادی که هست می‌بندم. تنها ۱۳۰ تا ۱۴۰ ظرفیت در ساختمان برج سپید باقی مانده است. افرادی هم که تا ساعت ۱۲ امشب ثبت نام را قطعی و هزینه کنگره را کامل پرداخت کنند، از ۳۲ کارگاه همزمانی که تنها در ۵ کارگاه می‌توانند شرکت کنند، یک کارگاه برای آن‌ها رایگان خواهد بود و همچنین هزینه ورودی کنگره ۲۵۰ هزار تومان و هزینه هر کارگاه ۷۰ هزار تومان است.

رئیس انجمن آسیایی هیپنوتیزم بیان کرد: تیم‌ها و افرادی از اتریش، ارمنستان، دانمارک، چین، فرانسه، آلمان، سوئیس، ایتالیا، نروژ، هند، اندونزی، ژاپن، مکزیک، اروگوئه، لهستان، سوییس، سوئد، ترکیه، آفریقای جنوبی و اروگوئه در این کنگره حضور دارند و سخنرانی‌ها به زبان انگلیسی است اما همه ترجمه همزمان دارند.

وی گفت: اگر لحن و ادبیات هیپنوتیزمی خشن باشد اتفاقی رخ نمی‌‎دهد، هیپنوز اثر شبه دارو ایجاد می‌کند که بی‌دردی را در جراحی به وجود می‌آورد.

وی ادامه داد:هیپنوتیزم اصلا متافیزیک نیست، ما در فضای هیپنوتیزم با انحراف توجه کار داریم و آن را جهت می‌دهیم و انفکاک ذهنی را هدایت می‌کنیم تا حال درمانی ایجاد شود.

آفریقای جنوبی ایران جراحی سوئد مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر