کد خبر: 793324 A

وزیر راه مطرح کرد:

وزیر راه و شهرسازی با عنوان اینکه دولت اراده جدی برای به سرانجام رساندن پروژه همت دارد، گفت: امید است با بهره برداری از این پروژه بار قابل توجهی از ترافیک سنگین آزادراه تهران-کرج کاسته و موجبات آرامش مردم فراهم شود.

به گزارش ایلنا، محمد اسلامی در بازدید از روند تکمیل پروژه ادامه آزادراه همت که روز پنجشنبه صورت گرفت، با بیان اینکه امروز به صورت سرزده در این پروژه حضور یافتیم، افزود: مسئولان مربوطه پای کار بودند و ماشین آلات فعالیت خوبی داشتند.

وی ادامه داد: امید است روند پیشبرد پروژه با سرعت بالاتری ادامه یابد و مردمی که در این مسیر هستند نیز همراهی لازم را داشته باشند.

اسلامی گفت: امید است بتوانیم این پروژه را تا پایان تابستان امسال به بهره برداری برسانیم که البته موانعی بزرگی نیز سر راه قرار دارد که یکی از اهم آنها جا به جایی دکل فشار قوی برق است.

وی افزود: همه باید دست به دست هم بدهند و همان گونه که استاندار البرز دستورات لازم را داده اند، برای تسریع در تکمیل این پروژه مهم و ملی اقدام شود.

وزیر راه و شهرسازی با عنوان اینکه دولت اراده جدی برای به سرانجام رساندن این پروژه دارد، اضافه کرد: امید است با بهره برداری پروژه همت بار قابل توجهی از ترافیک سنگین آزادراه تهران-کرج کاسته و موجبات آرامش مردم فراهم شود.

وی گفت: این پروژه اکنون بیش از 95 درصد پیشرفت دارد و با مشارکت بخش خصوصی در حال تکمیل است.

اسلامی افزود: اکنون به لحاظ اعتبار، مانع خاصی وجود ندارد بلکه حجم عملیات اجرایی سنگین است.

وی عنوان کرد: استاندار البرز هفته ای چند بار از روند تکمیل پروژه بازدید می کنند که امید است با این روند هر چه سریع تر شاهد بهره برداری مردم از این امکان مهم باشیم.

وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به تردد شماره ای راهداری به طور طبیعی با تکمیل این پروژه 30 درصد از بار ترافیکی آزادراه تهران-کرج کاسته می شود.

وی افزود: امروز از پروژه مترو هشتگرد بازدید شد که با آغاز بهره برداری از آن، مردم از این امکان عمومی استفاده می‌کنند و بار ترافیک کاهش پیدا می‌کند.

وزیر راه و شهرسازی پروژه همت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر