کد خبر: 792959 A

۴۰ کیلو و ۷۹۹ گرم مواد مخدر از نوع هروئین و شیشه طی یک عملیات غافلگیرانه در شهرستان آبیک کشف و یک نفر در این زمینه دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، فرمانده انتظامی استان قزوین روز چهارشنبه در تکمیل این خبر اظهار داشت: پیرو اجرای طرح مبارزه با قاچاق مواد مخدر و در پی اخبار دریافتی مبنی بر فعالیت فردی در خصوص تولید و خرید و فروش مواد مخدر بررسی دقیق موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.

سردار مهدی حاجیان اظهار داشت: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و مراقبتی لازم به طور شبانه روزی محل فعالیت فرد مورد نظر در یکی از روستاهای شهرستان آبیک شناسایی شد.

این مسئول گفت: پس از هماهنگی قضایی ۲ گروه از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر آبیک و یک گروه از عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان طی یک عملیات غافلگیرانه در محل مورد نظر حضور یافته و یک نفر را در این خصوص دستگیر کردند.

 حاجیان تصریح کرد: در نهایت با تلاش و عملکرد هوشمندانه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از محل مقدار ۲۸ کیلو و ۹۶۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئین و همچنین ۱۱ کیلو و ۸۳۹ گرم شیشه کشف شد.

 فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضایی شد، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی مقتدرانه در راه مبارزه با سوداگران مرگ مانند گذشته پیشتاز بوده و از امکانات لازم در این راه استفاده می کند.

 

پلیس مبارزه با مواد مخدر خرید و فروش قاچاق مواد مخدر مواد مخدر نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر