کد خبر: 792681 A

رئیس پلیس راه مازندران خبرداد:

رئیس پلیس راه مازندران گفت: جاده چالوس جمعه یک طرفه می‌شود.

به گزارش ایلنا، سرهنگ علیرضا قدمی با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های مازندران از ساعت ۱۲ امروز چهارشنبه ۹ مردادماه آغاز و تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۲ مردادماه ادامه دارد گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه ۱۱ مردادماه تا ساعت ۲ بامداد شنبه ۱۲ مردادماه از کرج به مرزن آباد ممنوع است.

وی افزود: آمد و شد خودرو‌ها از ساعت ۱۶ روز جمعه ۱۱ مردادماه تا ساعت ۲ بامداد شنبه ۱۲ مردادماه از مرزن آباد به کرج یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت: آمد وشد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز چهارشنبه ۹ مردادماه و از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه ۱۰ و ۱۱ مردادماه نیز از جاده هراز ممنوع است.

وی افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک که از ساعت ۱۲ ظهر امروز چهارشنبه ۸ مردادماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۲ مردادماه از جاده‌های کرج- چالوس، هراز، سوادکوه و برعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران، از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

 

 

پلیس راه جاده مقررات راهنمایی و رانندگی موتورسیکلت وسایل نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر