کد خبر: 792394 A

نمایش «قصه‌های درگوشی» در شهرستان آبیک به روی صحنه رفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، نمایش قصه‌های درگوشی به نویسندگی امیررضا کوهستانی و کارگردانی سعید قربانی از روز پنجم مرداد در سالن آمفی‌تائتر شهید آوینی شهرستان آبیک به روی صحنه رفته است و اجرای این نمایش تا 9 مرداد ماه ادامه دارد.

سعید قربانی کارگردان نمایش «قصه‌های درگوشی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: موضوع نمایش در خصوص معضلات اجتماعی است که به واسطه شکاف بین والدین و فرزندان در جامعه ایجاد می‌شود و به دلیل عدم درک دو نسل ازهمدیگر، نوجوانان و جوانان با معضلات و آسیب‌های اجتماعی مواجه می‌شوند.

وی افزود: به دلیل اینکه نسل نوجوان و جوان امروزی ایده‌آل‌هایی دارد که برخی درست و برخی نادرست است، به دلیل عدم درک مقتابل خانواده‌ها از فرزندان، موجب می‌شود خانواده درگیر موضوعات اجتماعی شود و فرزندان با آسیب‌هایی درگیر شوند.

این کارگردان ادامه داد: خانواده‌ها باید به ایده‌آل‌های نوجوانان و جوانان بها دهند و آنان را در مسیر درست هدایت کرده تا فرزندانشان از آسیب‌های اجتماعی مصون بمانند.

به گزارش ایلنا، سعید قربانی علاوه بر کارگردانی نمایش «قصه‌های درگوشی» به همراه فاطمه احمدی از بازیگران این نمایش است.

علاقمندان می‌توانند با تهیه بلیط در فرهنگسرای باران و پرداخت 100 هزار ریال بهای بلیط، به تماشای نمایش «قصه‌های درگوشی» بپردازند و آخرین فرصت تماشای و امشب و فردا شب ساعت 20 عصر را از دست ندهند.

 

بلیط جامعه خانواده والدین نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر