کد خبر: 792075 A

سیستانی خبر داد:

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان سرخس از تحقق 60 درصدی تعهد بازسازی حرمین شریفین معصومین علیهم السلام خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سرخس، حجت الاسلام سیستانی با اشاره به اینکه در سال گذشته 100 میلیون تومان تعهد شهرستان بوده که 60 درصد آن تحقق یافته، امسال هم این تعهد با همان مبلغ تایید شده که چنانچه هر شهروند سرخسی هزار تومان کمک کند مشکل حل خواهد شد.

وی با بیان اینکه  صحن حضرت زینب سلام الله علیها در کربلا بزرگ ترین پروژه ستاد بازسازی عتبات عالیات است، اظهار کرد: تفاهم نامه ای از سوی ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی با سپاه امام رضا علیه السلام به امضا رسیده که هر پایگاه بسیج در استان یک متر مربع از این صحن را بسازد، یعنی هر پایگاه بسیج به ازای هر متر مربع ۴ میلیون تومان کمک جمع آوری کند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان سرخس یاد آورشد: هر فرد یا اعضای گروهی که  برای این منظور می خواهد همکاری کند، با مراجعه به  بانک سرمایه مبلغ ۴ میلیون تسهیلات بدون سود دریافت و بعد به صورت اقساطی این پول را برگردانند.

سیستانی تصریح کرد: هم اکنون صحن مطهر حضرت زهرا سلام الله علیها در نجف اشرف رو به اتمام است و ترفیع گنبد امام حسین علیه السلام که کار ساخت آن توسط مردم ولایتمدار کرمان انجام شده از روز ولادت امام رضا علیه السلام در حال انتقال به کربلا است؛ و توسعه حرم ها در کاظمین و سامرا ادامه دارد و کار ساخت ایوان های حرم کاظمین شریف هم تمام شده است.

بسیج حضرت زهرا عتبات عالیات ستاد بازسازی عتبات عالیات بانک سرمایه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر