کد خبر: 791659 A

باند سارقان لوازم منزل، طلا و گوشی با ۳۰ میلیارد ریال اموال سرقتی در قزوین توسط پلیس شناسایی و منهدم شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سردار مهدی حاجیان فرمانده انتظامی قزوین روز یکشنبه افزود: در پی وقوع سرقت‌های متعدد منازل، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان با حساسیت ویژه‌ای در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قزوین قرار گرفت.

وی افزود:  ماموران با اقدامات اطلاعاتی و تجزیه و تحلیل سرنخ‌ها موفق شدند سارقان را شناسایی کنند و در یک عملیات منسجم آنان را در استان البرز دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: در بازرسی از مخفیگاه سارقان مقادیر زیادی  اموال مسروقه از قبیل انواع فرش و تابلو فرش دستباف، لوازم منزل، طلاجات و گوشی تلفن همراه به ارزش تقریبی ۳۰ میلیارد ریال کشف شد.

سردار حاجیان گفت: متهمان در بازجویی به ۷۰ فقره سرقت از منزل اعتراف کردند و تاکنون ۴۰ نفر به عنوان مالباخته از شهرهای تهران، قزوین، البرز و مشهد شناسایی شدند.

 وی با اشاره به اینکه تلاش برای شناسایی سایر مالباختگان در استان‌های مختلف با توجه به کشف حجم زیاد  اموال مسروقه ادامه دارد یادآور شد: هموطنانی که اموال منزلشان به سرقت رفته است می‌توانند با مراجعه به پلیس آگاهی استان، برای شناسایی اموال مسروقه خود اقدام کنند.

وی گفت : از متهمان سه دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه خودروی پژو پارس و تعدادی آلات و ادوات مورد استفاده در سرقت کشف شد.

 

پژو سرقت فرمانده انتظامی فرمانده انتظامی استان طلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر