کد خبر: 790999 A

سخنگو شورای شهر قزوین خبر داد؛

سخنگوی شورای شهر قزوین گفت: پس از پذیرش استفعای شهردار قزوین و تعیین سرپرست جدید شهرداری، انتخاب گزینه جدید شهرداری قزوین توأم با سرعت، وسواس و دقت خواهد بود.

سیده منیره قوامی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: با توجه به استعفای علی صفری شهردار قزوین، در صورتی که امشب در جلسه شورای شهر قزوین استعفای ایشان پذیرفته شود، سرپرست تعیین می‌شود این در حالی است که در انتخاب گزینه جدید شهرداری قزوین علاوه بر سرعت، وسواس و دقت لازم هم انجام می‌شود.

وی درباره شرایط گزینه شهردار جدید قزوین افزود: گزینه شهرداری قزوین باید در حوزه مدیریت شهری قوی باشد و سابقه شهرداری را داشته باشد از سویی نباید اجازه دهد پروژه‌های در دست اجرا راکد شود و باید شهر را به پیش ببرد تا مردم متضرر نشوند.

سخنگوی شورای شهر قزوین ادامه داد: اگر دو گزینه شهرداری قزوین، شرایط یکسان و استاندارد را برای شهردار شدن داشته باشند اولویت با گزینه بومی خواهد بود.

قوامی با بیان اینکه خیلی به بومی یا غیربومی بودن شهردار تاکید ندارم، مطرح کرد: اگر گزینه شهرداری غیربومی بوده و از نظر مدیریتی توانمند باشد و در توسعه شهر بتواند موفق عمل کند و رفاه و آرامش مردم را فراهم کند به عنوان شهردار انتخاب و معرفی می‌شود.

 

استاندارد شهرداری گزینه قزوین شورای شهر قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر