کد خبر: 790611 A

جانشین فرماندهی انتظامی استان مطرح کرد:

جانشین فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طبق بررسی‌های انجام‌شده توسط پلیس در خصوص ربودن فرد یا افرادی در تنگ مهریان شهرستان بویراحمد، این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ کیقباد مصطفایی با اشاره به جزئیات این خبر، افزود: افرادی که اقدام به انتشار خبرهایی در خصوص آدم‌ربایی در شهرستان بویراحمد می‌کنند، هدفی جز ایجاد رعب و وحشت بین مردم ندارند. از تمامی مردم و شهروندان محترم درخواست می‌شود تا از نشر و گفتن مطالب کذب در خصوص آدم‌ربایی خودداری کنند، چرا که باعث ترس خانواده‌ها و مردم می‌شود.

مصطفایی در خصوص شایعه ربودن خانمی طی روزهای اخیر در تنگ مهریان شهرستان بویراحمد، خاطرنشان کرد: با بررسی‌های صورت گرفته و طبق اظهارات شاکی، هیچ آدم‌ربایی صورت نگرفته است و این موضوع از سوی پلیس استان تکذیب می‌شود.

وی افزود: اصل ماجرای این پرونده، صرفاً درگیری و اختلافات بوده که با شکایت شاکی پرونده، موضوع توسط پلیس آگاهی استان در حال بررسی است.

مصطفایی با تأکید بر اینکه مردم آسوده خاطر باشند که امنیت کامل در استان برقرار است، خاطرنشان کرد: از مردم می‌خواهم با توجه به سوءاستفاده دشمن، هرگونه خبری را بدون اطلاع از صحت‌وسقم آن در فضای مجازی منتشر نکنند که باعث تشویش افکار عمومی گردد، لذا نیروی انتظامی با مخلان امنیت شهروندان و انتشاردهندگان مطالب کذب قطعاً برخورد قاطعی خواهد داشت.

آدم ربایی فرماندهی انتظامی فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر