کد خبر: 790551 A

رئیس پلیس راه قزوین خبر داد:

سه نفر بر اثر وقوع سه سانحه جاده‌ای در محورهای استان قزوین کشته و ۲ نفر نیز مجروح شدند.

به گزار خبرنگار ایلنا در قزوین، رئیس پلیس راه استان قزوین  در تشریح این حوادث گفت: اولین حادثه مربوط به واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ در شهرستان آوج واقع در حوالی روستای قهوج بود که پس از بررسی مشخص شد ۲ سرنشین خودرو (زن ۵۰ ساله و کودک ۸ ساله) به علت جراحات وارده توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل و راننده خودرو به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت می کند.

سرهنگ نصرالله بیگلری اضافه کرد: علت این حادثه طبق اعلام کارشناسان راهنمایی و رانندگی توجه نکردن به جلو از سوی راننده پژو ۴۰۵ اعلام شده است.

وی هم چنین در تشریح حادثه دوم اظهار داشت: بر اثر واژگونی یک دستگاه لودر حین کار در نزدیکی کارخانه آسفالت بوئین زهرا،   راننده به علت شدت جراحات وارده پس از اعزام به بیمارستان فوت می کند که علت این حادثه در دست پیگیری است.

بیگلری همچنین در تشریح حادثه سوم و برخورد ۲ دستگاه خودرو در محور بویین زهرا به قزوین پرداخت و گفت: در این حادثه یک دستگاه سواری پژو با یک دستگاه کامیون ولوو برخورد کرد که بر اثر این تصادف راننده پژو به علت شدت ضربات وارده در دم فوت می کند.

رئیس پلیس راه استان قزوین علت این حادثه را نیز توجه نکردن راننده پژو به جلو  اعلام کرد و یادآور شد: خستگی و خواب آلودگی از مهمترین عوامل تصادفات در آزادراه های استان قزوین است که باید مورد توجه رانندگان قرار گیرد.

 

استان قزوین بیمارستان پلیس راه جاده سانحه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر