کد خبر: 790409 A

علایی خبر داد:

رئیس کمیته خودکفایی ابزار دقیق شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد از خودکفایی97 درصدی در ساخت داخلی تجهیزات و قطعات ابزار دقیق در این مجتمع گازی خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سرخس، حسام الدین علایی با بیان مطلب فوق افزود: نامگذاری سال 98 بنام " رونق تولید " از سوی مقام معظم رهبری، فرصت بسیار مغتنمی را جهت حمایت مضاعف از شرکت های دانش بنیان برای کمیته خودکفایی ابزار دقیق پالایشگاه فراهم آورده است.

وی بیان کرد: در سال جاری با تکیه بر دانش، تعهد و تخصص سازندگان داخلی موفق به خودکفایی 97 درصدی در تامین تجهیزات و قطعات ابزار دقیقی مورد نیاز در تاسیسات پالایشگاه شده ایم.

این مقام مسئول ادامه داد: برخی از این تجهیزات همچون سیستم کنترل گسترده، اعلام حریق و نظارت تصویری علاوه بر دارابودن تکنولوژی بالا دارای اهمیت بسیار بالایی در سطح کشور به ویژه در صنعت نفت و گاز می باشد که برای اولین بار با کمک شرکت های دانش بنیان ساخته و در پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد نصب و عملیاتی شده است.

علایی تاکید کرد: اهداف پیش رو در حوزه اقتصاد مقاومتی و ساخت داخل علاوه بر صنعت نفت و گاز، منافع بزرگی را عاید کل صنایع کشور خواهد کرد.

رئیس کمیته خودکفایی ابزار دقیق پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد خاطر نشان کرد: این اقدام ارزشمند نتیجه حمایت پالایشگاه از توانمندی های داخل و اتکا به دانش متخصصان داخلی در حوزه نفت و گاز است و برگ افتخار دیگری در عملکرد صنعتگران این مرز و بوم است.

اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری نفت و گاز پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد پالایش گاز شهید هاشمی نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر