کد خبر: 789398 A

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: ۱۰۰ پروژه با اهمیت ‌استان در حوزه عمرانی احصا شده است و تمرکزمان بر روی اتمام این پروژه ها و طرح هایی است که پیشرفت فیزیکی قابل توجه و بالای ۶۰ درصدی داشته‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن صادقیان محسن صاد‌قیان اظهار داشت: برای اینکه روند پیشرفت این پروژه ها به طور مستمر گزارش شود و شا‌هد به نتیجه رسیدن این طرح‌ها در زمان‌بندی هدف‌گذاری شده، باشیم درصد‌دیم این پروژه‌ها را مستقیم به کارشناسان متخصص و متعهد حوزه عمرانی به ویژه دفتر فنی استانداری واگذار کنیم.

وی افزود: دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری ‌یزد رکن اصلی فنی استان است و باید پروژه‌های اولویت‌دار عمرانی استان با نظارت این دفتر تعریف و انجام شود.

صادقیان خاطرنشان کرد: متاسفانه در بسیاری از امور نگران تفویض اختیار به مدیران و کارشناسان هستیم و به‌رغم اینکه استانداری یزد از کارشناسان متخصص، آگاه ‌و متعهد بسیار خوبی بهره ‌مند است اما متاسفانه نتوانستیم مدیران خوبی را با وجود این کارشناسان پرورش دهیم که این مهم باید در دستورکار قرار گیرد.

وی بیان داشت: تمرکز ما در دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری یزد این است که با راهنمایی و هدف گذاری کار‌های بزرگ و شاخصی را در پایان پروژه های نیمه تمام استان انجام دهیم.

حمل و نقل یزد پروژ عمرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر