کد خبر: 789039 A

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس خبر داد؛

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس در استان البرز از انهدام باند سارقان حرفه‌ای با 40 فقره سرقت در فردیس و غرب استان تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ بیژن جنتی در تشریح این خبر گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده شکایت مبنی بر سرقت از یک مرکز تجاری در فردیس، پیگری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان فردیس قرار گرفت.

وی افزود:  شاکی به یکی از همسایه‌های خود مظنون است که با هماهنگی مقام قضائی وی به پلیس آگاهی احضار و در بازجویی های ماموران منکر هر گونه سرقت شد و با توجه به این که هیچ مدرکی در دست نبود رها شد ، اما با توجه به اظهارات ضد و نقیض اش ، به صورت نامحسوس تحت کنترل قرار گرفت .

جنتی گفت: کارآگاهان پس از چندین روز مراقبت و تحت نظر قرار دادن وی ، نامبرده را در حال فروش لوازم صوتی - تصویری و خانگی مشاهده کرده و متهم را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کرد و در بازرسی از منزلش  تعداد زیادی لوازم مسروقه کشف شد.

وی ادامه داد: متهم در مواجهه با مدارک موجود به ناچار لب به اعتراف گشوده و به 40 فقره سرقت از منازل و اماکن تجاری در مناطق مختلف شهر فردیس و غرب استان تهران با همدستی 2 نفر دیگر اعتراف کرد که با تلاش های شبانه روزی کارآگاهان تمامی اعضای باند شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی، همه مال باختگان شناسایی و اموال مسروقه تحویل آنها شد.

 

شهرستان فردیس سرهنگ جنتی باند سارقان حرفه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر