کد خبر: 789014 A

فرماندار ویژه شهرستان کرج:

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج از ساماندهی فعالیت مصالح فروشان واقع در حریم شهر کمالشهر خبر داد و گفت: تا تعیین تکلیف وضعیت اسناد مالکان این محدوده، ارائه همه خدمات شهری به شهرداری کمالشهر واگذار شد.

به گزارش ایلنا، غفور قاسم‌پور در جلسه «ساماندهی مصالح فروشان» ضمن بررسی مشکلات دیرینه این صنف در محدوده شهر کمالشهر، پس از مشورت با اعضاء، مصوباتی را به عنوان خروجی جلسه اعلام کرد.

قاسم پور با اشاره به مصوبه سال 93 شهرداری کرج مبنی بر خروج اراضی محدوده کمالشهر کرج از روند خدمات رسانی شهری، گفت: با توجه به اعلام آمادگی شهرداری کرج از سال 93، همه اسناد املاک این محدوده برای تصمیم گیری نهایی در اختیار شهرداری کمالشهر قرار می گیرد.

وی افزود: بر اساس این مصوبه، تا تعیین تکلیف نهایی مالکیت صنوف واقع در حریم شهرکمالشهر، همه خدمات شهری نیز توسط شهرداری کمالشهر ارائه خواهد شد.

فرماندار شهرستان کرج گفت: همچنین طبق مصوبه سال 96 ، اداره کل راه و شهرسازی با ارزیابی نرخ املاک به قیمت روز، اراضی این محدوده را می بایست به شهرداری کمالشهر واگذار کند و بعد از تعیین قیمت برای تغییر کاربری، موضوع در کمیسیون های مربوطه مطرح شود.

وی افزود: سوله‌هایی نیز برای ادامه فعالیت صنف سنگفروشان توسط شهرداری کمالشهر پیش بینی شده که پس از طی مراحل قانونی، نسبت به صدور پایان کار آنها اقدام لازم صورت خواهد گرفت.

 

فرماندار شهرستان کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر