کد خبر: 788608 A

عبدالسلام معروفی سرپرست هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی امروز به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی با سعید فریور مدیرکل و معاونین بهزیستی استان دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در این دیدار که آرنر نائب رئیس بانوان ، بابایی دبیر استانی و چناقلو رئیس ارومیه هیات‌های ورزشی ناشنوایان حضور داشتند عبدالسلام معروفی ضمن تبریک هفته بهزیستی از خدمات و همراهی مجموعه بهزیستی در سطح استان به ورزشکاران و جامعه هدف استانی تقدیر کرد و خواستار کمک بیشتر و ارتقای جایگاه ورزشکاران گمنام ناشنوای استان شد.

معروفی اذعان کرد: با توجه به جایگاه خوب این قهرمانان ، ورزشکاران ناشنوای استان نیازمند حمایت بیشتر و جدی تر مسئولان استانی و کشوری هستند.

سعید فریور مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی هم در این دیدار با اشاره به اینکه این اداره با تمام قدرت در راستای کمک به جامعه هدف خود گام بر می دارد، خاطرنشان ساخت: بهزیستی آذربایجان غربی به رغم کمبود اعتبارات و مشکلات پیش رو در تلاش است تا موارد و چالش های موجود را به حداقل برساند و مجموعه کارکنان بهزیستی شبانه روز تلاش می کنند تا بتوان و نیازهای جامعه هدف را برآورد سازند.

همچنین در این دیدار با معرفی سرپرست استانی و ابلاغ مدیر کل ورزش و جوانان استان، حکم ایرج عبداله‌پور معاون توانبخشی بهزیستی آذربایجان غربی به عنوان عضو هیئت رئیسه هیات ورزش های ناشنوایان استان اهدا شد.

 

 

ورزش ناشنوایان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر