کد خبر: 788523 A

امروز صورت می گیرد:

امروز مسئولان شهرستان بندرعباس از 5 روستای بخش مرکزی بازدید داشتند.

به گزارش ایلنا، عزیزالله کناری فرماندار بندرعباس با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار، بخشدار مرکزی و ادارات مسئول از دهستان سیاهو روستای درگز، تل سورو، خرسین و دق فینو از توابع بخش مرکزی بازدید به عمل آوردند.

فرماندار بندرعباس در این بازدید در جمع اهالی این روستاها با اشاره به اینکه خدمت به مردم افتخار است اظهار داشت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی شان هر مدیر خدمت‌گذاری است و هر چه افتخار بهتر از این که خادم مردم باشیم و رضای الهی را در پیش داشته باشیم بنابراین مسئولان باید از فرصت به دست آمده در راستای تحقق‌شان خدمت‌گذاری با عزم و اراده جدی و نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی نهایت استفاده را ببرند و در انجام امور مردم کوشا باشند.

وی در ادامه گفت: راه‌اندازی بازارچه‌های محلی می‌تواند کمک بزرگی برای تقویت وضعیت معیشت مردم در روستا باشد.

کناری بیان داشت: روستاهایی که جاده های  آنها نیاز به آسفالت و مرمت دارند توسط اداره مربوطه در اولین فرصت بررسی و اقدامات لازم در این خصوص انجام گیرد.

وی در این بازدید گفت: مشارکت مردم و همراهی با شوراها، دهیاران و بخشداری و دستگاه‌های ذیربط می‌تواند در آبادانی و توسعه روستاها تاثیر فراوانی داشته باشد.

این مقام مسئول تصریح کرد: اداره آب روستایی مشکل آب شرب روستای دق فینو را مرتفع کند.

فرماندار بندرعباس در پایان گفت: روستای دق فینو مستعد کامل در بحث پرورش دام و طیور است و به زودی ترمیم و بازسازی  این روستا آغاز می‌شود.
 

جاده فرماندار معاون نظام مقدس جمهوری اسلامی روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر