کد خبر: 788008 A

استاندار اصفهان خبرداد:

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه بسته های حمایتی متنوعی از سوی نهادهای اجرایی استان تهیه شده است از تصویب بسته حمایتی اداره کل تأمین اجتماعی استان به منظور تسهیل شرایط بیمه ای فعالان اقتصادی و واحدهای تولیدی خبر داد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، عباس رضایی در هفتاد و چهارمین شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان اظهار داشت: همدلی و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی استان می تواند بسیاری از امور را حل و فصل کند و قدم های مثبتی برای رونق تولید در استان بردارد.

وی ادامه داد: برخی از تولیدکنندگان برای ارتباط با بانک مرکزی دچار مشکل بودند که این موضوع در جلسه‌ای با حضور رئیس بانک مرکزی و معاونان ایشان در استان مطرح شد تا به مرور رونق اقتصادی به واحدهای تولیدی استان اصفهان برگردد.

استاندار اصفهان با بیان اینکه بسته‌های حمایتی متنوعی از سوی نهادهای اجرایی استان تهیه شده است، گفت: پیش از این بسته حمایتی اداره کل امور مالیاتی استان ارائه شد که به خوبی از سوی تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی مورد استقبال قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در این جلسه  بسته حمایتی اداره کل تأمین اجتماعی نیز به تصویب رسید و به زودی در اختیار کارفرمایان و مراجعان این اداره کل قرار می گیرد تا شرایط استفاده از بیمه تأمین اجتماعی تسهیل شود.

 

 

سازمان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر