کد خبر: 787866 A

در سیستان و بلوچستان رخ داد:

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ و کشف یک تن و ۱۷۲ کیلوگرم انواع مواد افیونی در شهرستان خاش خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار احمد طاهری جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در پی پایش دقیق اطلاعاتی باند‌های توزیع کننده مواد مخدر ماموران انتظامی شهرستان خاش به سرنخ‌هایی از قاچاق محموله موادمخدر دست یافتند.
 
وی افزود: در این عملیات که تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، ماموران انتظامی شهرستان خاش را پشتیبانی می‌کردند پس از چند روز کار گسترده اطلاعاتی سرانجام شب گذشته قاچاقچیان را که با ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ در محور سراوان-خاش در حرکت بودند را شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.
 
جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ماموران انتظامی پس از طی مسافتی به راننده خودرو‌ها دستور ایست دادند که قاچاقچیان به محض مشاهده عوامل انتظامی به سمت آن‌ها تیراندازی و به سرعت متواری شدند.
 
وی عنوان کرد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز سرانجام جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر خودرو‌های حامل مواد را با استفاده از قانون به کارگیری سلاح متوقف که قاچاقچیان با تنگ شدن عرصه بر خود ضمن رها کردن خودرو‌ها با استفاده از تاریکی شب به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.
 
سردار طاهری بیان داشت: ماموران در بازرسی از این ۲ خودرو ۷۹۷ کیلو و ۹۵ گرم تریاک، ۳۲۲ کیلو و ۶۰۰ گرم حشیش، ۴ کیلوگرم هروئین، ۴۹ کیلوگرم سایر مواد مخدر، یک قبضه کلاش و یک تیغه خشاب حاوی۱۸ فشنگ جنگی کشف کردند.
 
وی خاطر نشان کرد: با توجه به سرنخ‌های به دست آمده تلاش برای دستگیری اعضای متواری این باند ادامه دارد.

تیراندازی سیستان و بلوچستان قاچاق مرگ مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر