کد خبر: 787097 A

هفتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی مبلمان، لوستر، روشنایی، دکوراسیون و معماری داخلی عصر چهارشنبه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، محمد جواد محبی معاون نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد در این خصوص گفت: این نمایشگاه با حضور ۷۰ شرکت داخلی و نمایندگی شرکت های خارجی فعال در زمینه مبلمان، لوستر، کالای خواب، فرش، معماری و دکوراسیون داخلی گشایش یافته است.

محبی افزود: بهره گیری از فناوری روز دنیا، استفاده از تجارب دیگر کشورها، ارتقای جایگاه معماری داخلی، دکوراسیون و صنعت مبلمان از نظر فرهنگی و تخصصی، تأمین نیاز مصرف کننده، پاسخگویی به تنوع درخواست ها، ایجاد بازار رقابتی توسط واحدهای تولیدی، ارتقای سطح کیفی تولیدات و ارائه خدمات بهتر به بازدیدکنندگان از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

وی ارتقای کمی و کیفی تولیدات ایرانی، نهادینه شدن فرهنگ مصرف کالای ایرانی، معرفی تولیدات داخلی و خارجی به منظور توسعه تجارت و توانمندی های تولیدی و صادراتی، تبادل اطلاعات برای دستیابی به فن آوری روز دنیا و ایجاد ارتباط بین تجار و صنعتگران داخلی و خارجی، ایجاد زمینه های لازم برای کسب دانش فنی و انتقال تکنولوژی به داخل کشور. شناسایی و جذب سرمایه گذاران خارجی برای مشارکت در سایر بازارها و ایجاد روابط تجاری و سرمایه گذاری با آنان را از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه برشمرد.

وی اظهار داشت: غرفه های شرکت های حاضر در نمایشگاه مبلمان در چهار هزار و ۸۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی در سالن های عطار و فردوسی دایر شده اند.

محبی گفت: این نمایشگاه تا ۲۹ تیر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد دایر است.

تجارت روشنایی مشهد معماری نمایشگاه بین المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر