کد خبر: 786983 A

راضی در قزوین خبر داد:

دستورالعمل ساماندهی دستفروشان از سوی وزارت کشور تهیه و برای اجرا به زودی ابلاغ می شود.

سرپرست دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور روز چهارشنبه در سومین نشست مشترک کارگروه های تخصصی ساماندهی صنوف، مشاغل و مدیریت مراکز عرضه محصولات کشاورزی شهرداری های کشور که در قزوین برگزار شد، افزود: در این دستورالعمل وظایف بین بخشی تمامی دستگاه ها برای شهرهای بالای ۵۰۰ هزار جمعیت تعیین و تا سه هفته آینده برای آنان ارسال می شود.

سید حبیب راضی تصریح کرد: شهرداری‌ها در کمک به عرضه محصولات پروتئینی و کشاورزی به شهروندان موفق عمل کرده و در تعدیل قیمت های این گونه کالاهای پرمصرف موثر عمل کرده‌اند.

وی با اشاره به کمیسیون خاص امور کلان‌شهرها، اظهار داشت: کمیسیون یاد شده برای بررسی مشکلات شهر تهران و سایر کلان شهرها با حضور تعدادی از وزرا و معاون های رییس جمهوری تشکیل و تصمیمات آن در صورت لزوم و تصمیم گیری نهایی به هیات وزیران ارسال می شود.

به گفته وی، از ظرفیت کمیسیون یاد شده برای رفع مشکل و معضلات شهرها باید نهایت استفاده به عمل آید.

راضی اضافه کرد: شهرداری ها می توانند با ساماندهی بهتر مشاغل شهری و کمک به عرصه محصولات کشاورزی آسایش بیشتری را برای شهروندان به ارمغان بیاورند.

سومین نشست مشترک کارگروه های تخصصی ساماندهی صنوف، مشاغل و مدیریت مراکز عرضه محصولات کشاورزی ۱۵ شهر بزرگ کشور به میزبانی قزوین در حال برگزاری است.

 

رییس جمهوری کشاورزی معاون وزارت کشور نشست مشترک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر