کد خبر: 786791 A

دبیر حزب اراده ملت استان قزوین بیان کرد:

دبیر حزب اراده ملت قزوین گفت: حقوق چند ده میلیونی نمایندگان مجلس شورای اسلامی مانع رسیدگی به مطالبات مردم است و موجب افزایش فاصله میان طبقاتی جامعه خواهد شد.

 سید جمال خضری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در قزوین با اشاره به اجرایی نشدن مطالبات کارگری، افزود: نماینده ای که برای خود حقوق و مزایای چند ده میلیونی تصویب و دریافت می‌کند نمی‌تواند نماینده بیکاران و کسانی که حقوق یک و نیم میلیونی دریافت می کنند، باشد.

خضری اضافه کرد: متاسفانه در این شرایط نه تنها نمایندگان فعلی به فکر کارگران و اقشار آسیب پذیر جامعه نیستنند بلکه به دنبال طرح هایی برای حقوق مادام العمر و افزایش میزان عواید خود هستند.

این فعال سیاسی استان افزود: در آستانه انتخابات سال جاری، نباید از کارگران و اقشار کم درآمد جامعه بار دیگر به عنوان یک سکوی پرتاب استفاده شده و برای جمع آوری و هدایت آرا به سبدی های انتخاباتی استفاده شود.

وی با بیان اینکه مردم بسیار هوشیار و آگاه بوده و نمایندگان واقعی را شناخته‌اند، افزود: یک نماینده واقعی مانند آیت‌الله مدرس هیچگاه از ذهن تاریخ پاک نخواهد شد در حالی‌که یک نماینده منفعت پرست و مصلحت نگر در کوتاه ترین زمان حتی رای خود را نیز از دست خواهد داد.

بازرس حزب اراده ملت ایران با تاکید بر استقلال فکری و عملی یک نماینده مجلس، افزود: بسیاری از نمایندگان فعلی متاسفانه از استقلال لازم برای تصدی این سمت برخوردار نیستند و امیدواریم مردم با هوشیاری و آگاهی از رای دادن به این کاندیداها اجتناب کنند.

طرح‌های نیمه تمام تکمیل می شود

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت  استان قزوین نیز با بیان اینکه طرح‌های نیمه تمام در استان تکمیل می شود، گفت: برنامه های مختلفی را در این سازمان پیش بینی کرده‌ایم.

سعید نبیل در بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن که در سالن اجتماعات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با حضور صنعتگران، مدیران واحدهای صنعتی و تشکل های صنعتی برگزار شد، اظهار داشت ، افزود: سازمان صنعت،معدن و تجارت استان در صدد اجرای طرح‌های نیمه تمام برداشتن گام‌های موثر است و قصد تکمیل طرح‌های نیمه تمام را دارد؛ ما نیز در سازمان راه را برای تکمیل ظرفیت های استان هموار و برای توسعه صادرات غیرنفتی حرکت خواهیم کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین یادآور شد: برای توسعه ظرفیت‌های معدنی نیز ظرفیت‌ها راشناسایی کرده و وابستگی خود را به فناوری‌های نوین وارداتی کشور کاهش می‌دهیم و دانش فنی را بومی خواهیم کرد.

نبیل اضافه کرد: برای تامین منابع مالی در حد استانی و ملی با همراهی بخش های مختلف استان گام‌های موثری را برخواهیم داشت.

 

وزارت صنعت معدن و تجارت حزب اراده ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر