کد خبر: 786610 A

با حضور در بیمارستان شهید رجایی صورت گرفت؛

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از مسئول دهکده طبیعت قزوین که روز گذشته بر اثر حمله شیر در باغ وحش این دهکده مصدوم شده بود، عیادت کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری عصر امروز به همراه عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و علیرضا خزائلی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین از نادر رضا نوری موسس و مسئول دهکده طبیعت مجموعه نمونه گردشگری باراجین قزوین که روز گذشته بر اثر حمله شیر در باغ وحش این دهکده مصدوم شده بود، در بیمارستان شهید رجایی عیادت کردند

وی با حضور در بیمارستان مذکور ضمن عیادت از مسئول دهکده طبیعت، در جریان روند درمانی نوری قرار گرفت و از درگاه خدای متعال برای وی شفای عاجل مسئلت کرد.

علی‌اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حاشیه این ملاقات در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: دهکده طبیعت به عنوان نمونه گردشگری در باراجین استان قزوین توسط نوری موسس دهکده مجموعه بسیار زیبایی گردشگری را ایجاد کرده است.

وی افزود: نوری که روزگذشته توسط حمله یکی از شیرهای آزاد شده از قفس باغ وحش دهکده طبیعت، دچار حادثه شده بود، با کمک نگهبانان از چنگ شیر وحشی نجات یافت و حادثه ختم به خیر شد.

این مقام مسئول ادامه داد: پزشکان این موسس دهکده طبیعت اذعان کردند که مشکل خاصی برای ایشان ایجاد نشده گرچه جراحت‌هایی داشتند که درمان و رفع شده و وضعیت جسمانی وی رو به بهبود است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اضافه کرد: مسئول دهکده طبیعت باراجین قزوین علاقه بسیاری به حیوانات دارند و با اشتیاق از حیوانات نام می‌برند و حتی حاضر هستند همین الان برای غذا دادن به باغ وحش برود و به حیوانات رسیدگی کنند.

مونسان خاطرنشان کرد: از گردشگران کشور درخواست می‌شود از مجموعه زیبا و جذاب نمونه گردشگری دهکده طبیعت باراجین استان قزوین بازدید کنند و از  زیبایی ها و عجایب دهکده لذت ببرند.

بیمارستان شیر طبیعت گردشگری معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر