کد خبر: 786451 A

مهدی زاده مقدم خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: فن بازار منطقه ای خراسان رضوی که زیر نظر شرکت شهرک‌های صنعتی فعالیت می کند در سال 97 به عنوان فن بازار برتر کشور شناخته شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، مسعود مهدی‌زاده مقدم در بازدید از شرکت‌های دانش بنیان شهرک‌ها و نواحی صنعتی، افزود: با توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در راستای برنامه‌های عملیاتی کلان فن بازار در منطقه خراسان رضوی، ارائه مشاوره فناوری های نوین به واحدهای صنعتی استان در جهت کمک به دانش بنیان شدن یکی از برنامه های اصلی فن بازار منطقه ای خراسان رضوی بوده و تمام برنامه ها عملیاتی در این زمینه برای واحدها دارای توان بالقوه در استان چیده شده تا هر چه سریع‌تر به سمت دستیابی به فناوری های نو که دارای مزیت های رقابتی در تولید و بازار هستند سوق داده شوند.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: فن بازار ها از اصلی ترین محرک های مستمر ایجاد نوآوری در صنایع هستند و فضای کسب و کار را در هر شرایط اقتصادی به بهترین شکل بهبود داده و متحول می سازند.

وی عنوان کرد: فن بازارها خدمات متنوع و پیشرفته ای را همواره جهت بهبود محصول با دانش بومی فراهم کرده اند لذا واحدهای صنعتی که ارتقا محصول آنها هنوز شکل نگرفته باید از ظرفیت بزرگ فن بازارها استفاده کنند. 

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: فن بازار منطقه ای خراسان رضوی توانست در سال 1397 با کسب رتبه برتر همانند سال 1396 در بین فن بازارهای سراسر کشور در جهت رونق فضای کسب و کار و مبادلات فناورانه نقش خود را بخوبی در اکوسیستم فناوری کشور اجرا نماید. 

همچنین این مرکز در سال 97 اقدام به رفع نیازهای فناورانه در سطح استان خراسان رضوی و 17 استان دیگر براساس توان و دانش مراکز علمی استان نموده است.

استان خراسان رضوی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی فناوری منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر