کد خبر: 786199 A

در عملیات مشترک؛

40 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در یک عملیات مشترک بین نیروی انتظامی استان قزوین و اصفهان کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سردار مهدی حاجیان، فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین روز سه‌شنبه با اعلام این خبر گفت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی و هوشمندانه ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد، فردی قصد دارد با یک دستگاه کامیون"بنز" مقادیری موادمخدر را از استان‌های جنوبی کشور به استان "تهران" منتقل کند.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه گفت: بلافاصله موضوع و اطلاعات تکمیلی در اختیار پلیس مبارزه با موادمخدر استان "اصفهان" قرار گرفت و در نهایت ماموران پلیس "اصفهان - نائین" با کنترل محورهای مواصلاتی خودروی مذکور را شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: در بازرسی از خودرو توقیفی مقدار تقریبی ۴۰ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف و یک نفر نیز در این خصوص دستگیر شد.

سردار حاجیان در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی استان اصفهان تحویل داده شد به مردم توصیه کرد برای جلوگیری از فعالیت مخرب و خانمان سوز سوداگران مرگ و داشتن جامعه ای سالم به توصیه های پلیس توجه کرده و در صورت مشاهده هرگونه موردی در خصوص نگهداری و تهیه و توزیع مواد مخدر بلافاصله موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

استان قزوین اصفهان عملیات مشترک مواد مخدر نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر