کد خبر: 786138 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

رئیس اداره راه و شهرسازی تربت جام از پایان پروژه مسکن مهر تا پایان سال جاری در صورت تخصیص بودجه خبر داد.

علی مظفری در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در تربت جام گفت: مسکن مهر تربت جام از سال۱۳۸۶ با بیش از 1500 خانوار در قالب 20 شرکت ساختمانی فعالیت اجرایی خود را شروع و تاکنون ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و تنها دو شرکت با تعداد اندکی واحد در شرف اتمام کار هستند که مشکل آنان بزودی مرتفع خواهد شد.

وی افزود : در جلسات و پیگیری‌های متعددی که با  اداره کل راه و شهرسازی جهت آماده سازی الباقی آسفالت ، جدول کشی ، پیاده رو سازی و فضای سبز داشتیم برآورد هزینه ها انجام و به تهران ارسال شده است که به همین منظور مبلغی در نظر گرفته شده ودر ردیف اعتباری استان قرار داده شده که بزودی شاهد رشد و شکوفایی منطقه خواهیم بود .

 مظفری ادامه داد: باتوجه به سنگینی ترافیک  شهرستان، جهت رفاه حال مردم ، چندین پروژه تجاری در سایت مسکن مهر جانمایی شده که یک مرکز خرید با نام الماس شرق بصورت مشارکتی با سرمایه گذاری شرکت ارتفاع سازه با 4800 مترمربع در دو طبقه در حال اجرا است .

رئیس اداره راه و شهرسازی تربت جام افزود: در فاز یک سقف اول آن به اتمام رسیده است و بتن ریزی سقف دوم در حال اجرا می باشد، و امیدواریم هر چه زودتر به اتمام برسد تا علاوه برمردم شهرستان، اهالی مسکن مهرمجبور نباشند جهت خرید کمترین مایحتاج زندگی خود مسافت زیادی را طی کنند.

وی درباره تاسیس مدرسه در این پروژه نیز گفت: اداره راه و شهرسازی برای تاسیس دو مدرسه ابتدایی و متوسطه زمین بصورت رایگان در اختیار آموزش و پرورش قرار داده که ساخت این دو مدرسه برعهده آموزش و پرورش می باشد، همچنین ۳ هزار مترمربع  زمین در اختیار نهاد کتابخانه های عمومی برای تاسیس کتابخانه قرار داده‌ایم که ساخت و احداث این کتابخانه نیز در دو طبقه بر عهده اداره راه و شهرسازی شهرستان است.

اداره راه و شهرسازی بودجه تربت جام مسکن مهر گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر