کد خبر: 785931 A

معاون سیاسی استاندار در گفت وگو با ایلنا:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین با اشاره به ختم بخیر شدن حمله یک قلاده شیر به مسئول باغ وحش دهکده طبیعت باراجین قزوین گفت: وی در بیمارستان تحت مداوا قرار گرفته است.

منوچهر حبیبی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین با اشاره به حمله یک قلاده شیر نر به مسئول باغ وحش دهکده طبیعت مجموعه نمونه گردشگری باراجین قزوین اظهار کرد: این مسئول به بیمارستان منتقل شده و  تحت درمان و مداوا قرار گرفته است.

وی افزود: طی آخرین اطلاعات کسب شده از پزشکان بیمارستان، حال عمومی مسئول باغ وحش دهکده طبیعت باراجین خوب است و مشکل خاصی ندارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین ادامه داد: حادثه حمله شیر به مسئول باغ وحش دهکده طبیعت ختم به خیر شده است.

حبیبی یادآور شد: سفر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به استان قزوین طبق روال عادی در حال انجام است و برنامه‌های بازدید ادامه دارد.

گفتنی است، مسئول باغ وحش دهکده طبیعت باراجین قزوین ظهر امروز در حین بازدید معاون اول رییس جمهوری توسط یک شیر نر مجروح شده بود که با اقدام به موقع کارگران، این فرد از چنگال شیر نجات یافت و توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

باغ وحش بیمارستان شیر طبیعت گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر