کد خبر: 785685 A

شب گذشته رخ داد؛

محافظ نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی شب گذشته مورد حمله چهار موتور سوار قرار گرفت و از ناحیه پا مجروح شد.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام والمسلمین احمد سالک گفت: برای حضور در مصاحبه تلویزیونی در ساختمان صدا و سیما در تقاطع خیابان لبافی نژاد و دانشگاه تهران بودم که حدود ساعت 20:15 دقیقه صدای تیراندازی از خیابان شنیده شد، با مراجعه به بیرون ساختمان محافظ (راننده) خود را در حالی که نقش زمین شده و خونریزی داشت، یافتیم.
 
وی افزود: طبق اظهارات شاهدان عینی؛ چهار موتورسوار با دو دستگاه موتورسیکلت به خودرو و محافظ بنده حمله کرده بودند که هنوز قصدشان مشخص نیست، شاید قصد سرقت کیفم را داشتند و شاید هم نیت‌شان چیز دیگری بوده است.
 
حجت الاسلام والمسلمین احمد سالک، نیروهای امنیتی و انتظامی را در حال بررسی این حادثه بیان کرد و  گفت: محافظم که از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت اکنون حال عمومی وی در بیمارستان رضایت بخش است.
 
وی افزود: هنوز مشخص نیست که آیا ضاربان مسلح بودند و یا محافظ، برای دفاع، از کلت کمری استفاده کرده و گلوله از سلاح محافظ یا از سلاح ضاربان شلیک شده است.
 
شب گذشته احمد سالک کاشانی، نماینده اصفهان مورد سوءقصد چهار موتور سوار قرار گرفت و رضا حبیبی راننده ۴۸ ساله وی از ناحیه پا مورد اصابت گلوله ضاربان قرار گرفت.
 
سالک بعد از ظهر روز گذشته برای شرکت در یک برنامه تلویزیونی در تهران عازم شبکه افق بود.

اصفهان بیمارستان خودرو سرقت مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر